Бродський відверто розповів про вакцини для «обраних» і провал української влади: найяскравіші тези інтерв’ю

Президент Федерації баскетболу України, відомий меценат Михайло Бродський поділився деталями про контрабанду до країни вакцин проти коронавірусу та щеплення для «обраних» – відомих нардепів і топчиновників.

Про це він розповів в інтерв’ю журналістці Наталії Влащенко, де також зачепив інші головні скандали країни. Воно вийшло на YouTube-каналі «Vласть vs Vлащенко». Найяскравіші тези цієї розмови виділив OBOZREVATEL.

Про підпільну VIP-вакцинацію під крилом «слуги» Радуцького

Михайло Бродський розкрив ексклюзивні дані про те, як в Україні вибухнув скандал із таємницею вакцинацією проти COVID-19 представників чинної влади і бізнесу. За його словами, вона була ініційована і проходила під контролем депутата від «Слуги народу», голови профільного комітету Верховної Ради Михайла Радуцького.

Бродський нагадав, що не так давно в Польщі був схожий скандал, коли знамениті артисти отримали щеплення позачергово. Але там на резонанс одразу відреагувала громадськість і зараз ситуація зайшла мало не до відставки уряду. Водночас в Україніі підпільна вакцинація чиновників може виявитися біологічною диверсією.

«Тиждень Києвом поширюється інформація, що можна за 2,5 тисячі євро зробити два уколи Pfizer. Дізнаюся, що нібито зробили [Денис] Шмигаль (прем’єр-міністр України. – Ред.), Михайло Радуцький теж зробив і іншим пропонує. Владі пропонує! Я в шоці! Знаю про цілу групу депутатів», – підкреслив він.

Також уточнив, що в Ізраїль було направлено запит від OBOZREVATEL із метою з’ясувати, у який спосіб можна було з країни незаконно вивезти партію вакцини. До того ж в Україні Pfizer не зареєстрована, отже, це є контрабандою.

Бродський додав, що Михайло Радуцький повинен піти з посади після скандалу з контрабандною вакциною проти COVID-19 в Україні. Також сказав, що ще одним «дистриб’ютором» вакцини був олігарх Павло Фукс, який обдзвонював бізнесменів і пропонував препарат від Pfizer.

Він підкреслив, що вся ця ситуація повинна бути розслідувана СБУ, а винні зобов’язані понести покарання.

Про бездіяльність влади в умовах COVID-19

На думку Михайла Бродського, якщо громадськість в Україні не кричить про проблеми, то влада не діє, адже їй байдуже на населення. Особливо це проявилося на тлі пандемії коронавірусу.

«У нашій країні до всього ставляться «моя хата скраю». Гинуть люди на дорогах, 5 тисяч умовно на рік. Це найвищий показник на душу населення в Європі. А ми так до цього ставимося… Адже це не з нами трапилося. Це не з нами залишилася одна дитина в сім’ї, а мама, тато і друга дитина загинули», – зазначив він.

Бродський додав, що українцям потрібно все приймати на себе та нести відповідальність, особливо в умовах пандемії COVID-19. За його словами, 20 тисяч летальних випадків від вірусу – це не просто смерті, а доля кожної людини.

«Це весь світ. Але всім пофіг, ми відосики знімаємо», – підкреслив він, додавши, що громадськість не повинна мовчати.

Про розчарування в Зеленському

Михайло Бродський зазначив, що президент України Володимир Зеленський зміг домогтися певних успіхів на своїй посаді, але все одно не виправдав усіх надій. Водночас він сподівається на те, що у глави держави ще є шанс змінитися.

«Багато зроблено насправді. Але я від нього хотів іншого і чекав іншого, хоча не голосував за Зеленського. Взагалі не пішов на другий тур голосувати. І зараз, як не дивно, продовжую вірити, що він може зібратися і сказати: «Я – інший Зеленський, я навчився», зробити реальну ротацію. Нам потрібно міняти політичну систему», – сказав Бродський.

На його думку, Україні необхідний італійський варіант – парламентська республіка. Тільки так держава отримає можливість змінити еліти.

Про умови для проведення виборів на Донбасі

Україна повинна отримати контроль над своїми кордонами для того, щоб проводити вибори на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, вважає Михайло Бродський.

«Ні п’яді нашої землі ми не повинні віддати росіянам. Ніяких виборів без кордону ми не маємо проводити… Інша справа, я б тимчасово закрив цей конфлікт. Нехай варяться в своєму соку. Але є один момент, я не володію всією інформацією і не беру участі в цих переговорах. Не знаю, про що йдеться і який план у Зеленського. Може, у нього є секретний план, і він робить все правильно, і ми з вами всі побачимо розкішну розв’язку цієї історії. Він же обіцяє, я чекаю. Але я б закривав кордони», – сказав він.

Бродський зазначив, що без контролю України на виборах переможуть одні «бандити». Також він висловив думку, що Мінські домовленості – це акт про капітуляцію.

Про те, як українці обманюють себе, не сплачуючи податки

Михайло Бродський висловив переконання, що громадяни України, які не платять податки, обманюють не державу, а пенсіонерів, лікарів, армію і самих себе. Водночас несплата податків бізнесом породжує неконкурентне середовище: ті підприємці, які чесно ведуть справу, опиняються в нерівних умовах. За даними Державної податкової служби, в Україні податки не платять майже 8 млн. осіб.

«Може держава почати збирати податки? У країні, яка воює, вмирає? У нас майже 550 тис. на рік помирає. Скорочується населення, народжуваність падає, люди виїжджають… Вибачте, панове, несплата податків – це корупція. Ми всі живемо в цьому лайні. Якщо поряд бізнесмен не платить податки і продає дешевше свій товар ніж я, який плачу, я змушений жити, як він. Це недобросовісна конкуренція», – пояснив Бродський.

Про небажання бізнесу в Україні використовувати касові апарати

Михайло Бродський назвав корупцією небажання бізнесу використовувати касові апарати і чесно сплачувати податки.

«У воюючій країні, вмираючій, у якої падає народжуваність, їде населення – ми не збираємо податки справедливо і чесно? Несплата податків – це корупція», – заявив він.

За його словами, в українському законодавстві нічого не змінюється за ставками та правилами, тільки вводиться облік.

Про обман із ядерною зброєю

Бродський зазначив, що українців просто обманули з ядерною зброєю 29 років тому, коли в жовтні 1991 року Верховна Рада ухвалила заяву про без’ядерний статус держави. Частина провини в цьому лежить на першому президенті Леоніді Кравчуку, .

«Нас обманули, коли ми віддавали ядерну зброю. Ми підписали лайновий меморандум. Кравчук там їздить зараз щодо Мінських домовленостей… Хлопче, ти підписав лайно», – сказав він.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Михайло Бродський пояснив, чому в Україні різко впали показники щодо хворих і померлих від коронавірусу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net