Ботнара-старшого працевлаштували на міській базі вчителів (ФОТО, ВІДЕО)

Андрій Ботнар, батько заступника черкаського мера Юрія Ботнара, працевлаштований директором на базі відпочинку вчителів, що знаходиться у селі Свидівок. Про це 9 серпня у присутності депутатів та активістів заявив сам "свободівець".

Інформацію про працевлаштування виданню 18000 підтвердив і директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов, якому підпорядковується комунальна установа.

За його словами, на базі Ботнар працює пів року.

"Це база за межами міста Черкаси. Ми працюємо над тим, щоб повиселяти звідти всіх забудовників незаконних, які поселились там протягом попередніх років. Він (Андрій Ботнар, – ред.) є рушійною силою цього процесу. У цій комунальній установі є лише одна посада. Тому директор – це гучно сказано. Він там і ремонтник, і сторож, і все, що може ця посада передбачати", – сказав Воронов.

Він також зазначив, що тривалий час база фактично не виконувала своїх функцій, і там працював лише сторож, який нині звільнився.

Варто зазначити, що у відкритих джерелах Андрій Ботнар не фігурує як директор вказаної бази.

Згідно з інформацією із сайту міської ради, майно бази відпочинку належить до комунальної власності міста і складає 54 літні будинки та господарські споруди, які перебувають на балансах загальноосвітніх навчальних закладів загальною балансовою вартістю 157,3 тис. грн.

Зазначимо, що директором департаменту освіти і гуманітарної політики є "свободівець" Сергій Воронов, а куратором департаменту є його однопартієць Ігор Коломоєць.

Як повідомляв сайт vikka.ua, слідчі перевіряють причетність Ботнара-старшого до нападу на Комарова.

Будьте завжди в курсі найсвіжіших новин – підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук