"Бондаренку потрібні гроші": черкаський депутат висловився щодо послаблення карантину в місті

Черкаський депутат Олександр Радуцький вважає послаблення карантину в місті нічим іншим, як політичною грою. Оскільки загроза епідемії досі існує, а Черкаси фактично не готові до збільшення кількості хворих.

Про це обранець повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що влада міста не забезпечила всім необхідним обладнанням та препаратами медичні заклади Черкас для боротьби з коронавірусом. Як приклад, це спалах вірусу в Третій міській лікарні. Можливість тестування в місті відсутня за технічних причин. Тому реальну картину ніхто не знає.

"Бондаренко розпочав вже виборчу кампанію. Йому дуже потрібні кошти. Скасувавши карантин, він сподівається зберегти 100 млн. гривень, відмовившись закуповувати медичне обладнання для боротьби з вірусом. В місті відсутній аналізатор-ПЛР. Виявити хворого вкрай важко. Існуючий в обласній установі ламається кожний день, йому вже 11 років. Бондаренко пообіцяв очільнику області Роману Боднару закупити нові, але знову збрехав", – повідомив Олександр Радуцький.

Також він наполіг на тому, щоб черкасці дотримувалися всіх санітарних норм і правил та не порушували умов карантину. Адже у цій ситуації лише ми самі можемо зберегти своє здоров’я і життя.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаський виконком дозволив роботу громадського транспорту.

 

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут