Бондаренко пожалівся мерам з інших міст на петицію про кіоск із шаурмою

Міський голова Анатолій Бондаренко вважає, що черкасці не цінують деякі ефективні ініціативи, як-от електронні петиції. Про це він заявив на засіданні Клубу мерів, що відбулося 1 грудня у Черкасах, передає кореспондент vikka.ua.

Перед мерами та головами ОТГ із різних міст та районів України Бондаренко пригадав нереалізований кіоск із шаурмою біля будинку головного архітектора Черкас.

"Електронні петиції – це найбільш болюча тема, яка хвилює сьогодні кожного міського голову. Після запровадження цього механізму, як інструменту колективного звернення, багато хто хоче перетворити його на незрозуміло що, – розповів міський голова. – Наприклад, була така петиція, поставити кіоск із шаурмою біля будинку головного архітектора. Такі випадки непоодинокі. А після того, як вони набирають 250 голосів – виносяться на сесію міської ради. На мою думку, для нашого міста, це дуже мало, мінімально треба хоча б 500 голосів".

Також Бондаренко зазначив, що зараз є IT-шники, які по 30 разів голосують за одну і ту ж петицію, тому цей проект потрібно вдосконалювати.

Як повідомляв сайт vikka.ua, власника незаконного МАФу в Черкасах шукатиме поліція.

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут