додому Новини Культура Благодійний рок- фестиваль «Сила Нації» пройде на Черкащині

Благодійний рок- фестиваль «Сила Нації» пройде на Черкащині

0

Фестиваль для поціновувачів мототехніки та музики з’явився ще до початку війни — про це в ефірі програми «Нескорені» на телеканалі ВІККА розповів організатор заходу Валерій Лісун.

Фестиваль пройде з 4 по 6 липня на території комплексу «Крутий заміс» у селі Мельники, Черкаської області. Вхід здійснюється у форматі благодійного донату: для жінок – 500 гривень, для чоловіків – 600 гривень. Безкоштовно можуть потрапити дівчата на власному мотоциклі та діти до 12 років.

На гостей чекають виступи музичних гуртів і сольних виконавців, різноманітні конкурси, а також силові змагання. Подія має благодійний характер — зібрані кошти спрямують на підтримку 131-ї бригади Збройних сил України.

Нагадаємо, що минулого року під час проведення фестивалю вдалося зібрати 300 тисяч гривень на підтримку армії.

Більше про сам фестиваль, його програму, учасників та головну мету дивіться у програмі «Незламні» на телеканалі ВІККА.

YouTube video player

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version