Благодійники спільно із міською владою підтримують переселенців Черкас

Проєкт «Прихисток ВПО Черкаси» успішно втілюють у нашому місті БФ «Допоможи ближньому» спільно з міською владою. Цей проєкт реалізовують в межах програми «Шелтер», яку організував Фонд Східна Європа за фінансування Embassy of Denmark in Ukraine для переселенців, які тимчасово проживають в приміщеннях черкаських гуртожитків, інформує сайт Черкаської міської ради.


Днями у ці гуртожитки, де мешкають близько 270 внутрішньопереміщених осіб, придбали і передали 21 холодильник черкаського виробництва.

«Така техніка стане в нагоді найбільш вразливим категоріям постраждалих людей – сім’ям з дітьми, вимушено переміщеним студентам-сиротам, людям старшого віку», – зазначає керівниця БФ «Допоможи ближньому» Лідія Дмитренко.

Окрім того, у межах реалізації проєкту «Прихисток ВПО Черкаси» переселенцям-мешканцям гуртожитків роздадуть гігієнічні набори (рушник і миючі засоби). Ще один етап проєкту – популяризація серед переселенців українського слова і української книги.

«Були виготовлені книжні полички, які розмістимо у кожному з цих гуртожитків. Їх наповнимо сучасною українською літературою, у тому числі, і черкаських авторів. Наразі триває закупівля книг. Також заплановано проведення авторських читань за участю письменників та ВПО, де люди зможуть поспілкуватися і більше дізнатися про українську культуру», – розповіла керівниця проєкту «Прихисток ВПО Черкаси» Лідія Сидорчук.

Цікавою особливістю є те, що під час реалізації проєкту здійснюється також підтримка місцевого виробника – під час закупівлі товарів і послуг надається перевага черкаським і вітчизняним виробникам.


Зауважимо, що нещодавно БО «Благодійний фонд «Допоможи ближньому Черкаси» і виконавчий комітет Черкаської міської ради підписали меморандум про співпрацю у сфері благодійної діяльності. Її основними напрямками є розвиток благодійної діяльності, спрямованої на вирішення нагальних проблемвнутрішньопереміщених осіб, благодійного сприяння територіальній обороні та Збройним Силам України, залучення зусиль інших благодійних організацій, меценатів.

Нагадаємо, що з початком повномасштабного російського вторгнення в Україну у Черкасах за ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка запрацював Гуманітарний центр Черкаської міської ради. У ньому надають різнопланову підтримку переселенцям і захисникам України.

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net