додому Новини Кримінал Біля села на Черкащині п’яний водій спричинив потрійну ДТП з потерпілими (Фото)

Біля села на Черкащині п’яний водій спричинив потрійну ДТП з потерпілими (Фото)

0
zoloto.city

На автодорозі Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя поблизу села Домантове Золотоніського району трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Про це пише «Золотоноша. City».

За попередніми даними, водій автомобіля «Subaru Forester» не впорався з керуванням та врізався у «ВАЗ-2110», що рухався у попутному напрямку. Внаслідок удару «Ладу» кинуло на «Skoda Octavia». У результаті зіткнення пасажири та водії «Subaru Forester» і «ВАЗ-2110» отримали травми різних ступенів тяжкості.

zoloto.city

Окрім цього, через ДТП та пошкодження автомобіль винуватця загорівся. Рятувальники, котрі прибули на місце події, загасили пожежу, запобігли вибуху інших пошкоджених машина, в яких були газові установки. Також ДСНСники викликали медиків.

Правоохоронці, котрі працювали на місці, під час спілкування із винуватцем ДТП встановили, що той перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Також, обстеживши його транспортний засіб, поліцейські виявили 13 патронів.

Наразі справою займаються слідчі.

Як повідомляв сайт vikka.ua, потрійна ДТП сталася в Черкасах.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version