НовиниЧеркасиБільше 2 тисяч ВПО офіційно живуть у домоволодіннях черкасців

Більше 2 тисяч ВПО офіційно живуть у домоволодіннях черкасців

-

- Advertisment -

За даними департаменту соціальної політики, нині в 828 домоволодіннях черкасців офіційно проживає 2361 внутрішньо переміщена особа. Про це повідомляють у Черкаській міській раді. 

Механізм компенсації витрат за тимчасове розміщення ВПО врегульований постановою Уряду № 333 від 19 березня 2022 року зі змінами. Наприкінці минулого року також було прийнято рішення про збільшення розміру компенсації людям, які прихистили у себе переселенців. Зокрема, в опалювальний період сума відшкодування власникам житла за прихисток людей становить близько 900 гривень на кожну особу.

Департамент соціальної політики приймає повідомлення про розміщення внутрішньо переміщених осіб, про зміни їхнього розміщення, щомісячні заяви на компенсацію витрат за безоплатне розміщення ВПО, проводить розрахунок розміру компенсації витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням ВПО, готує відповідну звітність.

«За травень-грудень 2022 року прийнято й опрацьовано 1142 заяви-повідомлення про розміщення ВПО, 243 заяви про зміни в розміщенні ВПО. З травня 2022 по січень 2023 прийнято 4825 заяв про призначення компенсації, – інформує начальник управління соціальних гарантій та персоніфікованого обліку департаменту соціальної політики Валентина Литвинович. – 4615 заяв власників житлових приміщень включені до Переліків осіб, що розмістили внутрішніх переселенців та подали заяви про отримання компенсації витрат за квітень-грудень 2022 на загальну суму 7 894 705,65 гривень».

Валентина Литвинович нагадує: аби отримати належні виплати, черкасці, які надали житло переселенцям, повинні своєчасно, до 5 числа кожного місяця, подати інформацію про людей, яких вони прихистили. У зв’язку з воєнним станом прийом у департаменті соціальної політики здійснюється після попереднього запису в робочі дні за телефонами: 095-200-16-45; 067-509-50-26; 093-296-54-58.

Читайте також:

Вихованка Черкаської дитячої художньої школи ім. Данила Нарбута стала призеркою образотворчого конкурсу міжнародного рівня.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

Міський депутат допоміг асфальтувати двори у Черкасах (ВІДЕО)

У дворі одного з Черкаських ОСББ зробили ямковий ремонт. Для мешканців вартість непідйомна, тому шукали, хто зможе допомогти. Інформує...

На війні з росією загинув бойовий медик з Умані

На війні загинув воїн-захисник, бойовий медик, старший солдат Щербатюк Сергій, 1984 року народження. Про це повідомляє міська голова Умані...

Цікаве:

Черкаські мистецькі школи оголошують набір учнів: як туди потрапити?

Мистецькі школи Черкас запрошують на навчання дітей віком від...

Ювелірні вироби як інвестиція: що потрібно знати

Економічна ситуація у світі не характеризується стабільністю, тому виникає...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x