Більше 12 мільйонів гривень державних дотацій нарахували минулоріч бджолярам Черкащини

Понад 12 млн грн дотацій з державного бюджету отримали торік власники бджолосімей області. Відповідну роботу з нарахування держапідтримки провів Департамент агропромислового розвитку спільно з органами місцевого самоврядування.

Документи прийняли від 245 сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад. За отриманням дотації звернулися 1220 власників пасік у яких утримується 58,4 тисячі бджолосімей, пише пресслужба ОДА.

Були зроблені перші кроки в налагодженні співпраці між пасічниками, органами місцевого самоврядування та сільгосптоваровиробниками, відзначають у Департаменті. Водночас, ще є над чим працювати. Так, зокрема:

Значна кількість пасік не зареєстровані та не паспортизовані.

Є окремі випадки неналежної роботи органів місцевого самоврядування з організацією виконання положень постанови Кабінету Міністрів України щодо підтримки галузі бджільництва.

Не досягнуто конструктивної співпраці між власниками пасік, органами самоврядування та сільгосппідприємствами що стало причиною виникнення випадків отруєння бджіл під час захисту садів та сільськогосподарських культур від шкідників та хвороб.

Ці та інші питання обговорили 4 березня на zoom-конференції. У її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області, голови об’єднаних територіальних громад, керівники об’єднань пасічників, фахівці сільськогосподарських підприємств Звенигородського та Уманського районів.

Як повідомляв сайт vikka.ua, компенсацію за електроопалення отримають майже 572 тисячі споживачів в Україні.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут