Безпека ціною в 600 тисяч: фірма матері місцевого депутата охоронятиме черкаські тролейбуси

КП "Черкасиелектротранс" 27 грудня 2019 року уклало угоду з ТОВ "Кречет-Комплекс" про надання охоронних послуг вартістю 600 тисяч гривень. Термін дії договору – до 31 грудня 2020 року. Таким чином щомісячний платіж складатиме 50 тисяч гривень.

Про це свідчить інформація, розміщена в системі "Prozorro", пише сайт "18000".

Відповідно до даних з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, власником компанії ТОВ "Кречет-Комплекс" є Надія Сухарькова, а директор – Інна Сухарькова.

До 2016 року власником компанії зазначалася саме Інна Володимирівна, на той час дружина депутата Черкаської міської ради від партії ВО "Черкащани" Івана Сухарькова, що вносив відомості про цю фірму до власної декларації за той період.

Теперішня власниця компанії – Надія Сухарькова, судячи з відкритих джерел, є матір’ю депутата Івана Сухарькова.

Нагадаємо, що вчора, 14 січня, депутати міської ради погодили піврічне фінансування тролейбусного парку. Підприємство отримало фінансування в 35 мільйонів гривень. Цьому передувала тривала дискусія, а також заяви окремих депутатів про "неефективність" роботи. Окрім цього однопартієць Івана Сухарькова Павло Карась 27 грудня назвав програму "брехнею". У цей день і була підписана угода між КП "Черкасиелектротранс" та компанією ТОВ "Кречет-Комплекс".

Окрім "Черкасиелектротрансу", компанія має в активі ще одну угоду з черкаськими комунальниками – КП "Черкаситеплокомуненерго", директором якого є вже згаданий вище Павло Карась. Вартість угоди – 100 тисяч гривень, укладена у вересні 2019 року терміном на 5 місяців.

Як повідомляв сайт vikka.ua, черкаські депутати розглянуть новий проєкт по "негабариту".

У нашому Telegram каналі – тільки найважливіші та найактуальніші новини.

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут