Безбар’єрність у Золотоніському ЦНАП поступово переходить із декларацій у конкретні рішення. У Центрі надання адміністративних послуг у Золотоноші створюють середовище, де зручно всім — незалежно від віку, стану здоров’я чи життєвих обставин. Про це повідомили на сайті Черкаської ОДА.
У приміщенні вже встановили кнопку виклику персоналу для людей з інвалідністю, оновили пішохідні доріжки та тротуари. Вхід облаштували пандусом і поручнями за сучасними стандартами, а сходинки промаркували контрастним кольором для безпеки відвідувачів.

Окрему увагу приділили санвузлу. Тепер він обладнаний поручнями та тривожною сигналізацією, що дозволяє людям із порушеннями мобільності почуватися впевненіше під час перебування в установі.
Безбар’єрність у Золотоніському ЦНАП — це й про плани на майбутнє. У 2026 році тут мають облаштувати безоплатні паркувальні місця для автівок людей з інвалідністю.
Як наголосив заступник голови області Олександр Турченяк, безбар’єрність — це не гасла, а щоденні дії, які реально спрощують життя громадян.

«Радий бачити, що Золотоніська громада впроваджує ці рішення вже сьогодні й не зупиняється. Особливо важливо, що в центрі діє “єдине вікно” для ветеранів війни та їхніх родин — аби допомога була швидкою й зрозумілою», — зазначив він.
Нині ЦНАП Золотоніської громади обслуговує понад 32 тисячі жителів і надає 319 видів адміністративних послуг. Торік тут видали понад 20 тисяч адміністративних послуг, і кожна з них має бути доступною — без бар’єрів і зайвих труднощів.


