НовиниЧеркасиБез тренера і капітана «Мавпи» з боєм поступилися Тернополю

Без тренера і капітана «Мавпи» з боєм поступилися Тернополю

-

Черкаські Мавпи провели вкрай складний матч. Без головного тренера, капітана та кількох гравців команда чинила опір Тернополю, втім на всю гру сил не вистачило. У підсумку – поразка 65:76, інформує сайт БК «Черкаських Мавп».

Господарі в цьому матчі не могли розрахувати на капітана Івана Ткаченко та форварда Сергія Приймака, у яких виявили коронавірус, плюс захворів Сергій Попов (тест не підтвердив у нього коронавірус). У гостей позитивний тест перед грою здав Домінікас Домаркас. Також гру пропускали тренери Черкаських Мавп Максим Міхельсон і Микола Кірсанов. Замість них командою керував керманич дубля Георгій Ступенчук. Міхельсон же давав вказівки дистанційно.

На початку гри господарі на рівних діяли з суперником, але Тернопіль з рахунку 14:14 зробив ривок 8:0, оформивши собі перевагу. Втім, агресивніше загравши у захисті, гравці Черкаських Мавп до середини другої чверті зрівняли рахунок 30:30. Тернопіль трішки краще провів кінцівку десятихвилинки, тому на велику перерву пішов з перевагою +5 – 35:40.

В третій чверті поки були сили, Черкаські Мавпи навіть зуміли вийти вперед, але коли почала даватись взнаки втома, то Тернопіль повернув собі перевагу і на останню перерву команди пішли за рахунку 55:59.

А ось у останній чверті сказалось те, що Черкаські Мавпи майже всю гру провели одним складом (29 хвилин на майданчику провів Дугат, решта стартової п’ятірки – більше 36 хвилин). Гравці Тернополя створили відрив, який дотримали до фінальної сирени – 76:65.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали Айзек Хемілтон і Дювон Максвелл, кожен з яких набрали по 23 очка.