Без скринінгу та кабінок для хворих: на виборчих дільницях Черкас – мінімум дотримання карантинних заходів

Черкаси Комітет виборців України

Карантинні заходи на виборчих дільницях у Черкасах здебільшого дотримані. Однак більшість ДВК забезпечена тільки мінімумом засобів протиепідеміологічного захисту.

Про це повідомили в черкаському осередку КВУ.

В окремих випадках члени комісій доволі формально та вибірково підходять до здійснення температурного скринінгу. На окремих дільницях немає окремої кабінки для голосування осіб з ознаками ГРВі. Не завжди і не регулярно відбувається вологе прибирання і провітрювання приміщення для голосування. Частина виборців та членів виборчих комісій носять маски неналежним чином та не дотримуються безпечної дистанції.

До прикладу, ВД 711014: ТВК забезпечила 25 масок і пляшку антисептика. Адміністрація школи №9, де знаходиться дільниця, додатково видала маски, термометр та три пляшки антисептика. Рукавички члени ДВК купували самостійно.

Гірша ситуація на ВД 711002: маски та рукавички всі члени ДВК принесли свої. Антисептик теж надала школа, де знаходиться приміщення дільниці.

ВД 710977: члени ДВК скаржаться, що в них немає термометра, а замість антисептика їм видали пляшку з-під мінералки з невідомо-якою рідиною і вони бояться нею користуватися.

ВД 711020: члени ДВК своєрідно підійшли до створення окремих кабінок для голосування осіб з ознаками ГРВі і позначили їх червоною шторкою.

Для членів ДВК, які забезпечують голосування на дому, також немає передбачених необхідних засобів захисту. Наприклад, ВД 710996: члени ДВК, вирушають до виборців, які голосують вдома не маючі належного захисту, тобто костюмів, щитків, тощо.

Черкаська обласна організація Комітету виборців України здійснює громадське спостереження за ходом голосування під час повторних виборів міського голови Черкас 22 листопада. На дільницях міста перебуває 40 короткотермінових спостерігачів і працює дві мобільні групи.


Як повідомляв сайт vikka.ua, на виборчій дільниці у Черкасах фотографували бюлетень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net