Без "дитячих" не залишаться: черкаський виконком прийняв державні субвенції за новими правилами

Зібрались, розглянули і навирішували. Кошти, передбачені державними та обласними субвенціями, виплачуватимуться черкасцям без затримок. 16 жовтня черкаський міськвиконком погодив прийом трасфертів на наступний період, повідомив vikka.ua. секретар міської ради Ярослав Нищик.

Після рішення сесії Черкаської міськради про внесення змін до Бюджетного регламенту виконком отримав можливість розглядати і розподіляти міжбюджетні трансферти у міжсесійний період.

"Всі субвенції, які надійшли після 22 серпня, прийняті", – зазначив Ярослав Нищик. Той нині виконує обов’язки мера Бондаренка, який до 22 жовтня знаходиться у відпустці. Міський голова взяв вимушений тайм-аут у роботі на час, поки ведеться розслідування справ за фактом зловживання владою та перешкоджанню роботі депутатів місцевої ради.

Зібратись минулої п’ятниці, наступного дня після прийнятих бюджетних змін, члени виконкому не змогли через відсутність кворуму. Сьогодні ж на засідання з’явилось шість осіб. І підтвердили: фінансовий колапс у місті відміняється. Нині справа за бюджетною комісією, головою якої є соратник міського голови Юрій Тренкін. Саме вона на своєму засіданні має погодити прийняті виконкомом рішення.

Нагадаємо, минулого тижня про вкрай важку фінансову ситуацію в місті, викликану судовим стопом рішень "канівської" сесії, заговорив Департамент соцполітики. Мовляв, через задоволення позову депутата Радуцького соціально незахищені верстви населення залишаться без своїх виплат. Втім, виявилось, що отримання державних субвенцій, передбачених на подібні виплати, не залежить від рішень таємної сесії в Каневі і можливе після розгляду виконавчим комітетом. 

 

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук