"Азотівцям" переведення зарплат на російський банк пояснили тим, що "Надра" "лопнув"

Віднині всі працівники найбільшого черкаського підприємства ВАТ "Азот" отримуватимуть заробітну плату на картках російського державного банку "Сбербанк Росії".

Про це йдеться в матеріалі vikka.ua "Чому зарплати "азотівців" контролює Росія?"

За словами апаратника одного з цехів "Азоту" Сергія, з Нового року всім сказали переоформлятися на "Сбербанк Росії", "бо "Надра" лопнув".

"Дуже багато людей проти. Їм образливо, що саме російський банк. Війна йде в країні, хай би там рік тому перейшли, то, може, люди промовчали б, а сьогодні воно прикро. Але що зробиш, якщо власник заводу Фірташ. Він господар, він обирає банк і платить нам зарплату. Ніхто ні в кого не питає", – констатував vikka.ua чоловік.

Каже, що раніше телефонували й опитували, чи бажають співробітники переходити на вказаний банк РФ, однак більшість відмовлялися.

"Люди зараз і так засмучені, що багато їхніх грошей і зарплат залишилися в "Надра Банку". В багатьох там по кілька тисяч позалишалося, а дехто і пенсійні картки завів. Тепер їх можна буде забрати не раніше, ніж через 3 місяці", – пояснив Сергій.

"Усім сказали, що наступну зарплату вже даватимуть на картки "Сбербанку Росії". Цього місяця гроші видавали прямо в цеху готівкою. Але сказали, що таке було востаннє. Тож усім тепер видадуть картки і наступне нарахування зарплати вже буде на них. Не добре з нами вчинили. Поставили до відома і все", – резюмував він.

Нагадаємо, в липні 2014 року близько тисячі співробітників уже перевели на обслуговування у вказаному російському банку. Загалом на заводі, що належить проросійському олігарху Дмитру Фірташу, працює близько 6 тисяч людей.

Як відомо, РФ здійснює військову агресію щодо України, зокрема анексувала Автономну Республіку Крим і підтримує військами та зброєю бойовиків на Донбасі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net