Атестаційна комісія в Черкасах повторно розгляне справу адвоката-рейдера Балакіна

26 лютого у Черкасах відбудеться засідання дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області щодо позбавлення статусу адвоката Євгенія Балакіна, який підозрюється в участі у рейдерському захопленні «Семок».

Адвокат Балакін готував провокацію проти найбільшого в Україні виробника снеків. Він та його фірма пропонували грошову винагороду в 500 грн за підпис під фейковим зверненням до ОП, ОГПУ, КМУ та СБУ про те, що підписант наче є незаконно звільненим працівником ТОВ «Волана». Водночас реальні працівники підприємства публічно спростували неправдиву інформацію.

Після оприлюднення цих фактів ТОВ «Волана» звернулася до дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області з проханням розглянути справу адвоката-рейдера. Перше засідання було призначено 3 лютого, але в результаті перенесено.

Члени комісії побачили в діях адвоката Євгена Балакіна і прийняли рішення розглянути провадження за дисциплінарною скаргою 26 лютого.

Засідання відбудеться в місті Черкасах за адресою бульвар Тараса Шевченка, 194 о 15:00.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут