Атестаційна комісія в Черкасах перенесла розгляд справи адвоката-рейдера Балакіна

У Черкасах відбулося засідання дисциплінарної палати Кваліфікайно-дисциплінарної комісії адвокатури Черкаської області щодо позбавлення статусу адвоката Євгенія Балакіна, який підозрюється в участі у рейдерському захопленні «Сємок».

На думку працівників підприємства, які приїхали на мирний пікет комісії, адвокат Балакін сприяє рейдерському захопленню підприємства та розповсюджує недостовірні дані щодо діяльності заводу.

«Ми приїхали, щоб досягти справедливості, щоб адвокат Балакін не намагався відстоювати свої інтереси, а думав про працівників підприємства. Нам не потрібні рейдерські захоплення, ми хочемо спокійно працювати і заробляти гроші для своїх родин, натомість Балакін робить все, щоб позбавити нас роботи», – прокоментував голова робітничого колективу.

Члени комісії побачили в діях адвоката Євгена Балакіна порушення і прийняли рішення рішення щодо відкриття провадження за дисциплінарною скаргою. Наступне засідання призначили на 26 лютого. Нагадаємо, в ході журналістського розслідування було зафіксовано провокацію проти найбільшого виробника снеків «Сємкі» з метою рейдерського захоплення підприємства.

Адвокат Балакін пропонував грошову винагороду в 500 грн за підпис під зверненням до ОП, ОГПУ, КМУ та СБУ про те, що підписант наче є незаконно звільненим працівником ТОВ «Волана».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут