Апеляційний суд не став на бік смілянського "ВодГео"

Шостий апеляційний адміністративний суд 27 лютого 2019 року підтвердив рішення Черкаського окружного адміністративного суду про обмеження скиду зворотних стічних вод в річку Тясмин з перевищенням ГДС. Про це інформує начальник управління екологічного нагляду у Черкаській області Олександр Позняков.

КП "ВодГео" міста Сміла, не погоджуючись із рішенням Черкаського окружного адміністративного суду від 28 листопада 2018 року про обмеження скиду, звернулося із апеляційною скаргою, в якій просило скасувати рішення та прийняти нове, яким у задоволенні адміністративного позову відмовити в повному обсязі.

Проте Шостий апеляційний адміністративний підтвердив законність і обґрунтованість рішення Черкаського окружного адмінсуду про обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Тясмин КП "ВодГео".

Державною екологічною інспекцією у Черкаській області неодноразово проводились перевірки КП "ВодГео", під час яких фіксувались факти невиконання вимог дотримання умов скидання зворотних вод в р. Тясмин.

Комунальне підприємство систематично проводило діяльність з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме здійснювало скид зворотних стічних вод з перевищенням ГДС по азоту амонійному, завислим речовинам, ХСК, БСК5, нітритам та фосфатам, що є порушенням ст.ст. 44, 48, 70 Водного Кодексу України.

Держекоінспекція, захищаючи інтереси держави, звернулась до суду щодо застосування заходів реагування та отримала позитивний результат.

Постанова суду набрала законної сили з дати її прийняття, а тому на даний час рішення суду щодо обмеження скиду з перевищенням нормативів ГДС в річку Тясмин КП "ВодГео" вже дійсне.

Як повідомляв сайт vikka.ua, золотоніським комунальникам обмежили скид нечистот у річку.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук