Антимонопольний комітет вимагає, щоб мерія Черкас усунула порушення

Антимонопольний комітет вивчив питання щодо того, що місцева влада Черкас погоджує час роботи закладів торгівлі і сфери послуг. АМКУ виніс свої рекомендації і вимагає від мерії усунути порушення. Про це йдеться на сайті Антимонопольного комітету.

Антимонопольний комітет виявив, що міська влада Черкас при погодження часу роботи магазинів, кафе та інше вимагає документи, які не передбачені законом. А саме:

– заяву встановленого зразка із зазначенням бажаного режиму роботи

– копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань,

– копію документа, який свідчить про право заявника на використання відповідного об’єкта (свідоцтва про власність, договору оренди тощо),

– копію документа на розміщення тимчасової споруди;

В Антимонопольному комітеті нагадують, що чинним законодавством не передбачається надання виконавчим органам місцевих рад повноважень щодо погодження режиму роботи підприємств, установ, організацій, які не належать до комунальної власності. Такі дії Виконкомів можуть призводити до обмеження конкуренції внаслідок можливих відмов у погодженні режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг.

З огляду на зазначене, адміністративна колегія Північного МТВ рекомендувала виконавчим комітетам Черкаської міської ради привести положення про порядок встановлення (погодження) об’єктів торгівлі та сфери послуг у відповідність до вимог чинного законодавства України.


0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
1 Коментар
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Анатолій Борисович
Анатолій Борисович
1 місяць тому

А на що будуть жити педераси при владі, на зарплату чи що?!?!

Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x