Аморально чи мудро? Минулого року на Черкащині уклали понад сотню шлюбних контрактів

Часто наречені ототожнюють вислів "шлюбний договір" з "недовірою". Тому такий договір поки не користується великою популярністю в Україні.

Минулого року на Черкащині було укладено 117 шлюбних контрактів. Про це інформує Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

А в столиці уклали майже 28 тисяч шлюбів та всього 1038 шлюбних договорів

Найважливішою особливістю шлюбного договору є те, що майнові права й обов’язки подружжя може бути визначено інакше, ніж це передбачено загальними правилами сімейного законодавства.

Є одна умова: гарантовані Конституцією України права людини не повинні порушуватися.

За кордоном шлюбний договір вважається звичною практикою. Черкащанам наводять приклади зіркових пар:

Бред Пітт та Анджеліна Джолі укладали шлюбний контракт на 101 сторінці.

Том Круз зобов'язав Кеті Холмс щорічно робити аналіз на наркотики, а за слухняність щорічно банківський рахунок повинен був поповнюватися на 3 млн доларів, а після 5 років шлюбу – бонус 20 млн доларів.

Бейонсе і репер Джей Зі обумовили в шлюбному контракті компенсацію за народження спадкоємців. За кожного сина співак зобов'язався виплатити дружині 5 млн доларів. Юристи підрахували, що саме таку суму Бейонсе може заробити за той час, доки жертвуючи кар'єрою виношуватиме і виховуватиме дітей.

"Укладати шлюбний договір чи ні – вирішувати Вам. Але не забувайте, що він регулює взаємини як після розпаду сім'ї, так і в шлюбному союзі. І його оформлення – зовсім не перша сходинка до розлучення, а перший крок до сучасного рішення можливих проблем між подружжям", – інформують в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

Як повідомляв сайт vikka.ua, українцям спростили підтвердження водійського стажу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут