Акробат з Умані виконав небезпечний трюк на острові у Карибському морі (ФОТО)

Випускник уманського університету Олег Колесніченко разом зі своєю напарницею Юлією Нос виконав небезпечний трюк на острові Сен-Мартен у Карибському морі, пише сайт міста Умань.

Літаки на цьому острові пролітають дуже низько над пляжем і здійснюють посадку в місцевий аеропорт. Початок злітно-посадкової смуги практично прилягає до морського берега.

На острів Сен-Мартен з'їжджаються екстремали, які хочуть доторкнутися до літака під час його зльоту або ж посадки. Траплялося, що повітряний потік здуває відпочивальників з пляжу в океан.

 

Українських акробатів, 36-річного Олега і 25-річну Юлію, "не злякали застережливі знаки про те, що реактивний порив від літаків, які прибувають і відлітають, може привести до серйозних травм або навіть смерті. Вони вирішили виконати небезпечний трюк, аби опинитись якомога ближче до літака, який іде на посадку", – зазначають у прес-центрі уманського університету.

Фотографія трюку розлетілися у соцмережах та західних ЗМІ. На знімку видно, що під час виконання акробатичного трюку ноги Юлії опинилися в кількох сантиметрах від шасі літака.

"Багато людей фотографували літаки над їх головами, але у нас була ідея зробити щось класне. Після декількох спроб нам вдалося виконати цей трюк. Але коли літак наблизився, ми не очікували, що він буде таким великим і так близько до нас. Шасі не доторкнулися до моїх ніг, але я відчула цю величезну кількість повітря, через що втратила рівновагу", – розповіла акробатка журналістам.

Як повідомляв сайт vikka.ua, у День міста черкасці влаштують веселі перегони на креативних тачках.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут