800 тисяч саджанців сосни планують виростити на Черкащині (ФОТО)

На лісовому розсаднику в Чорнявському лісництві Чигиринського лісгоспу вирощують сіянці сосни звичайної для майбутньої лісокультурної кампанії. Цей розсадник є базовим для підприємства і забезпечує потреби усього лісгоспу у посадковому матеріалі. Про це повідомляє прес-служба Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Для того, щоб саджанці були високоякісними на розсаднику вже три роки поспіль використовують унікальну систему крапельного зрошування. Такий спосіб поливу допомагає контролювати постачання води до кожної рослини окремо та зекономити її використання. Така система є досить ефективною у період спеки. Щороку на цьому лісорозсаднику вирощують близько мільйона сіянців сосни звичайної, а система автополиву дозволяє підвищити якість посадкового матеріалу.

"Цього року в Чорнявському лісництві, де розташований базовий хвойний розсадник, засіяли площу 0,7 га основної лісоутворюючої породи підприємства і на весну плануємо виростити близько – 800 тисяч стандартних сіянців сосни звичайної. Такої кількості цілком вистачить, аби навесні заліснити усі заплановані площі", – зазначає директор Чигиринського лісгоспу Роман Фендюр.

Окрім сосни звичайної у Чорнявському розсаднику вирощують і декоративний рослини – тую західну, ялину колючу, каштан кінський, сосну кримську, березу повислу, ялівець, самшит та інші. Їх реалізують населенню, установам, організаціям, а також використовують для озеленення садиб лісництв.

Як повідомляв vikka.ua, півтора мільйона соснових саджанців вирощують у лісгоспі на Черкащині.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут