НовиниЧеркащина6,5 млн грн на рік Жашківська громада витрачає на...

6,5 млн грн на рік Жашківська громада витрачає на зарплату старост

-

- Advertisment -

Понад 300 тис грн  в середньому на рік отримує староста Жашківської громади, що на Черкащині. Хто з них обійшовся громаді дешевше, а хто дорожче розібрались журналісти vikka.ua.

На першому місці,  Денис Курко,  староста Скибинського старостинського округу. Він задекларував 392 574 грн зарплати на рік та 32 714 щомісячної зарплати.

Срібло отримує,  Олександр Міщенко, староста Соколівського  старостинського  округу.  У своїй декларації він показав  річну зарплату в 382 332 грн та середню що місячну  в розмірі 31 861 грн.

Закриває топ «найбагатших» старост головиня Острожанського  старостинського округу Наталія Дядило . В декларації за 2023 рік вона задекларувала 358 397 річної зарплатні та  середню місячну  29 866.

Список найдешевших старост  відкриває, староста Житницького старостинського округу  Наталія Кармаліта. У своїй декларації вона вказала зарплату за рік в розмірі 268 392 грн що дорівнює середній місячній в розмірі 22 366.

Тетяна Лихопій, староста Безпечнівсько-Зеленорізького старостинського округу. Вона задекларувала з минулий рік річну зарплату в розмірі 260 064 та що місячну  зарплату в розмірі 21 672.

І звання най дешевшого старости отримує Дмитро Шилюк голова Бузівського старостинського округу.  У своїй декларації він показав заробітну плату за рік  в розмірі 200 081 та середню що місячну зарплату 16 673.

Список старост як не увійшли в ТОПи:

Читайте також на сайті ВІККА

  • Хто зі старост Катеринопільської громади отримує найбільшу і найменшу зарплату.  У 2023 році на зарплати  10 старост було виділено 2,4 млн грн. Кому і скільки нарахували зарплати проаналізували журналісти ВІККА.
  • На сьогодні в Іркліївській територіальній  громаді 16 старостинських округів. 15 старост отримували зарплатню. Журналісти сайту vikka.ua дослідили їх декларації за 2023 рік  і зясували, хто із старост отримує найбільше, а хто найменше.
  • 5,9 млн грн на рік Чорнобаївській громаді вартує утримання старост. Переважно це заробітна плата всіх старост із 13 старостинських  округів. Журналісти vikka.ua проаналізували їхні декларації старост і визначили самих «дорогих» і «дешевих» для бюджету громади.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На одному з пляжів Черкас виявили цисти лямблій

Про ситуацію на пляжах та у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах області станом інформує ДУ «Черкаський ОЦКПХ...

Чудо-тканина фліс: особливості й переваги

Фліс є синтетичним аналогом шерсті. Попри таку складову, ця тканина успішно конкурує з багатьма натуральними матеріалами. З неї створюють...

Цікаве:

Чудо-тканина фліс: особливості й переваги

Фліс є синтетичним аналогом шерсті. Попри таку складову, ця...

Як подовжити життя великої валізи

Шабадан – саме так називали давні тюрки вузьку прямокутну...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x