Двадцять троє обдарованих школярів із Черкас, які продемонстрували найвищі результати в навчанні та в позакласній роботі, отримуватимуть стипендії. Відповідні свідоцтва вручили дітям представники міської влади. Повідомляють у Департаменті освіти і гуманітарної політики ЧМР.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/02183940/2.jpg)
Розмір муніципальної виплати – 2 тисячі гривень. Серед стипендіатів діти, які мають високі досягнення в навчанні, є переможцями та призерами предметних олімпіад, спортивних змагань, мистецьких конкурсів та інтелектуальних турнірів.
Сьогодні міський голова Анатолій Бондаренко разом із своєю заступницею Анастасією Чубіною привітали учнів та вручили їм відповідні свідоцтва.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/02183944/3.jpg)
«Цього року пори всі труднощі, пори навчання під звуки тривог та жахливі новини щодня, наші черкаські діти продемонстрували високу самоорганізацію, зібраність та зосередженість на своєму основному фронті – на навчанні. Переконана, що ці стипендії стануть хорошим стимулом для подальших звершень», – відзначила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.
![](https://vikka.s3.eu-central-1.amazonaws.com/wp-content/uploads/2022/11/02183935/1.jpg)
Також, посадовці вручили сертифікати на виплату грошової премії (за І місце – 5000,00 грн; за ІІ місце – 2000,00 грн; за ІІІ місце – 1000,00 грн) тринадцятьом учням, які у 2021/2022 навчальному році стали переможцями ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України та чотирнадцятьом педагогічним та науково-педагогічним працівникам, які підготували їх. Розмір премії педагогів відповідає розміру премії учня залежно від зайнятого місця.
Читайте також: У Черкасах ОСББ просять утеплити вводи в будинки