1,5 млрд на резиденції: екснардеп від Черкащини розкритикував проект державного бюджету

Микола Томенко, голова громадського руху «Рідна країна» та депутат Верховної Ради кількох скликань, розкритикував проект державного бюджету України на 2023 рік. Свої думки він виклав на своїй сторінці в мережі Фейсбук

За його словами. Якщо читати пояснювальною записку до проекту бюджету. То здається, що все ніби нормально і сприйнятно. Є скорочення видатків на утримання влади, фінансування силових відомств, кошти на національну безпеку та оборону. Але є деякі моменти.

«Майже 11,5 мільярдів економії на утримання владців припадає, здебільшого, на управління та програми в гуманітарній та соціальній сфері. Так фінансування програм Міністерств охорони здоров‘я, освіти, спорту…скорочено більш як на 10 %. На практиці це означає зменшення реального фінансування не чиновників, а вчителів, викладачів, студентів, лікарів, тренерів…», – зазначив Микола Томенко

Розкритикував він і утримання Верховної Ради та офісу Президента. Адже за проектом бюджету утримання депутатів складатиме 2,6 млрди,  офіс Президента отримає 1 мільярд 49 мільйонів.

«І ще майже 1,5 МІЛЬЯРДИ на утримання резиденцій, лікарень, автобази, горілчаного і м‘ясо-молочних підприємств Державного управління справами при владі. Війна також не перешкода для фінансування парламентських партій та братніх до посадовців структур. Отож, на піар «депутатів-волонтерів» та їх партій передбачено 366 мільйонів гривень платників податків, також більш як 100 мільйонів закладено на так звані ПРАВИЛЬНІ ЗМІ», – зазначив Микола Томенко.

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

 

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net