додому Новини 10 кілограмів марихуани вилучили у селянина черкаські правоохоронці (ФОТО, ВІДЕО)

10 кілограмів марихуани вилучили у селянина черкаські правоохоронці (ФОТО, ВІДЕО)

0

Правоохоронці виявили вдома у 48-річного жителя одного із сіл Канівського району близько 10 кілограмів марихуани. Вилучені наркотичні речовини направили на проведення відповідної експертизи, триває досудове розслідування. Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Черкаській області.

Інформація про наркозбувача надійшла до працівників Управління протидії наркозлочинності ГУ НП в Черкаській області, після чого ті оперативно провели санкціонований обшук. У гаражі та сараї підозрюваного чоловіка знайшли близько 10 кілограмів марихуани, частина якої була розфасована по поліетиленових пакетах.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від дев'яти до дванадцяти років із конфіскацією майна.

Як повідомляв сайт vikka.ua, за ніч патрульні затримали чотирьох підозрілих черкащан.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
wpDiscuz
0
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
Exit mobile version