НовиниЧеркащинаЧеркаські спортсмени здобули нагороди на всеукраїнських змаганнях

Черкаські спортсмени здобули нагороди на всеукраїнських змаганнях

-

Спортсмени з КДЮСШ №2 із Черкас здобули бронзові медалі на всеукраїнських змаганнях з фехтування на шаблях. Про це повідомляє департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

У Києві 19 січня відбувся всеукраїнський турнір з фехтування на шаблях серед кадетів, де черкаський спортсмен Даніїл Абросімов завоював бронзову медаль. У змаганнях, в яких брали участь 27 учасників, Даніїл продемонстрував високий рівень майстерності та посів третє місце.

Також із 20 до 21 січня у Києві пройшов юніорський чемпіонат України з фехтування на шаблях. Черкащанки Анна Закорчменна, Дарʼя Науменко та Ізабелла Гросул вибороли третє місце в командному заліку серед юніорок. У змаганнях, в яких взяли участь 31 спортсменка та 32 спортсмени з шести областей України, черкащанки посіли третє місце.