НовиниЧеркасиЧеркаські Мавпи розпочали сезон перемогою: кого обіграли

Черкаські Мавпи розпочали сезон перемогою: кого обіграли

-

“Черкаські Мавпи – Дніпро” розпочали новий сезон Суперліги Favbet з перемоги над “Політехніка Галичина” з рахунком 67:55 в перший день баблу в Івано-Франківську. Про це повідомляє сайт Черкаських Мавп.

Відкриває рахунок першої гри сезону «Черкаських Мавп – Дніпро» новачок помаранчево-чорних Андрій Агафонов. Та зробити ривок і вирватись вперед команді не вдається. З перевагою в три очки (16:13) першу чверть бере «Політехніка Галичина». А на велику перерву команди йдуть з рівним рахунком 30:30.

Обидві команди демонструють рівну гру. Нікому з супротивників не вдається закріпитиперевагу. Лідер змінювався 15 разів і до останньої чверті жодна команда не мала переваги більше, ніж 6 очок.

Гарячіше стає наприкінці матчу. Остання десятихвилинка була напруженою і змусила понервувати вболівальників обох команд. На екваторі останньої чверті Мавпи роблять впевнений ривок і закріплюються в лідерах. Поєдинок завершується вольовою перемогою «Черкаських Мавп – Дніпро» з рахунком – 55:67.

MVP матчу став капітан нашої команди Нікіта Руслов, набравши за гру 11 очок, 5 підбирань та 4 перехопленнь. Варто відзначити, ще чотирьох гравців команди, що зробили приблизно рівний вклад в перемогу – Далкот та Новіков більше набирали очок (18 та 16 балів відповідно), Агафонов і Скіра домінували під щитом і були близькі до дабл-даблу.

Сьогодні, 7 жовтня, о 18:00 на «Черкаських Мавп – Дніпро» очікує матч з «Прикарпаття-Говерла».