НовиниЧеркаси«Черкаські богатирі» здобули 21 нагороду Кубка України з паверліфтингу

«Черкаські богатирі» здобули 21 нагороду Кубка України з паверліфтингу

-

У Києві відбувся Кубок України з паверліфтингу та окремих вправ, який проводив «Комітет паверліфтингу України» (Ukrainian Powerlifting Committee – UPC). Черкаські спортсмени змогли вибороти призові місця. Про це повідомляє СК «Черкаські богатирі».

Черкаські богатирі

На помості зібралися понад 160 важкоатлетів. Протягом змагань були встановлені рекорди України, Європи та світу.

Черкащани в підсумку здобули 21 нагороду  Кубку України 2023 UPC, зокрема 12 перших місць. Спортсмени СК «Черкаські богатирі» здобули такі нагороди:

• Боєчко Владислав – категорія майстри (50-54), аматори, вагова до 100 кг: жим лежачи (150 кг) – 1 місце; екстремальний жим – 1  місце KA 20,141; жимове двоборство – 1 місце 170 Б.
  • Губа Микола – категорія open, аматори, вагова до 82,5 кг: підйом штанги на біцепс (80 кг) – 1 місце; екстремальний жим – 2 місце KA 18,473. Здобув 2 місце з підйому штанги на біцепс в абсолютній категорії.
  • Відняк Дмитро –  категорія open, аматори, вагова до 110 кг: станова тяга (240 кг) – 2 місце; двоборство (395 кг) – 2 місце; пауерліфтинг (575 кг) – 3 місце.
  • Ярмоленко Роман – категорія оpen, аматори, вагова до 82,5 кг: підйом штанги на біцепс (70 кг) – 2 місце.
  • Ніколаєва Анна – категорія оpen, аматори, вагова до 60 кг: жим лежачи (65 кг) – 1 місце; екстремальний жим – 1  місце KA 23,705; жимове двоборство – 1 місце 69 Б.
  • Лоленко Сергій – категорія оpen, аматори, вагова до 100 кг: підйом штанги на біцепс (65 кг) – 3 місце; жим лежачи (142,5 кг) – 3 місце; екстремальний жим – 2  місце KA 12,579; жимове двоборство – 1 місце 154,5 Б. Сергій виконав нормативи кандидата в майстри спорту по підйому штанги на біцепс та жим лежачи.
  • Даниленко Сергій – капітан команди, категорія майстри (45-49), аматори, вагова до 110 кг: пауерліфтинг (605 кг) – 1 місце; двоборство (405 кг) – 1 місце; жим лежачи (155 кг) – 1 місце; станова тяга (250 кг) – 1 місце.

Завершальним турніром федерації UPC та спортивного клубу «Черкаські богатирі» у цьому році буде «Незламна Україна 2», який відбудеться 10 грудня 2023 року. Це буде благодійний турнір, на якому всі зібрані кошти підуть на потреби ЗСУ.