додому Новини Черкаси Черкаські богатирі здобули першість на Кубку Мирона

Черкаські богатирі здобули першість на Кубку Мирона

0

Черкаські пауерліфтери успішно виступили на Кубку Мирона у місті Миронівка, здобувши низку нагород. Повідомляють в СК “Черкаські Богатирі”.

16 вересня у м. Миронівка Київської області відбувся Кубок Мирона ІV з пауерліфтингу та окремих вправ. Організацію та проведення змагань здійснював Комітет Пауерліфтингу України (Ukrainian Powerlifting Committee – UPС).

На відкритті турніру Президент федерації UPC Богдан Юрійович Воробей  подякував захисникам України, які боронять нашу Батьківщину на передовій. Додав, що багато хто зі спортсменів зараз боронять нашу землю. Серед цих спортсменів є і черкащани: Дробілко Олександр (м. Умань), Байда Олександр та Онищак Ігор (СК “Черкаські богатирі).

Головним здобутком команди спортивного клубу “Черкаські богатирі” на Кубку Мирона стало перше місце серед команд. Тому головний кубок турніру відправляється на Черкащину.

Богатирі в підсумку здобули 21 нагороду  Кубку Мирона 2023 UPC, в тому числі перше місце в абсолютній першості з підйом штанги на біцепс. Зокрема, спортсмени СК “Черкаські богатирі” здобули такі нагороди:

• Губа Микола – категорія open, аматори, вагова до 90 кг: підйом штанги на біцепс (80 кг) – 1 місце; станова тяга (202,5 кг) – 2 місце; Здобув почесне 1 місце з підйому штанги на біцепс в абсолютній категорії.
  • Відняк Дмитро –  категорія open, аматори, вагова до 110 кг: жим лежачи (155 кг) – 1 місце; станова тяга (230 кг) – 1 місце; двоборство (385 кг) – 2 місце; пауерліфтинг (585 кг) – 2 місце;  підйом штанги на біцепс (60 кг) – 3 місце.
  • Ярмоленко Роман –  категорія оpen, аматори, вагова до 82,5 кг: жим лежачи (135 кг) – 2 місце; підйом штанги на біцепс (67,5 кг) – 3 місце.
  • Чернаков Андрій –  категорія юніори (20-23), аматори, вагова до 100 кг: підйом штанги на біцепс (57,5 кг) – 1 місце; станова тяга (232,5 кг) – 1 місце.
  • Лоленко Сергій – категорія оpen, аматори,  вагова до 100 кг: підйом штанги на біцепс (62,5 кг) – 2 місце; двоборство (310 кг) – 2 місце; жим лежачи (135 кг) – 3 місце.
  • Даниленко Сергій –  капітан команди, категорія майстри (45-49), аматори, вагова до 110 кг: пауерліфтинг (600 кг) – 1 місце та 1 місце в категорії оpen; двоборство (390 кг) – 1 місце та 1 місце в категорії оpen; жим лежачи (150 кг) – 1 місце; станова тяга (240 кг) – 1 місце.

Наступний  важливий турнір до якого готуються Черкаські богатирі відбудеться в м. Києві 14 жовтня 2023 року – Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ.