НовиниЧеркасиЧеркаський клуб зіграв з легендарним «Шахтарем»: результат

Черкаський клуб зіграв з легендарним «Шахтарем»: результат

-

“Шахтар” розбив ЛНЗ у матчі 11-го туру української Прем’єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на “Арені Львів” закінчився з рахунком 3:0, інформує ТСН

soccer ball on green lawn. summer’s day

У першому таймі донецький клуб забив один м’яч у ворота новачка елітного дивізіону. Автором результатичного удару на 19-й хвилині зустрічі став Данило Сікан.

У другій половині поєдинку “помаранчево-чорним” вдалося розвинути свій успіх. Дублем відзначився венесуельський нападник Кевін Келсі, який вразив сітку воріт черкаської команди на 83-й і 90-й хвилинах.