додому Новини Черкаси У Черкаських школах впроваджують хібукі-терапію (ВІДЕО)

У Черкаських школах впроваджують хібукі-терапію (ВІДЕО)

0
хібукі

Вперше в освітній процес у Черкасах впроваджено хібукі-терапію. Заняття провели у двох школах міста. Ініціювала захід радниця міського голови, кураторка проєкту «Хібукі-терапія» в Черкаській області Валерія Шинкарьова спільно з представниками Ювенальної превенції Черкащини. Інформує власкор ВІККА

Іграшка розроблена спеціально для дітей, які зазнали стресу внаслідок війни. 

Валерія Шинкарьова

ВАЛЕРІЯ ШИНКАРЬОВА, КУРАТОРКА ПРОЄКТУ «ХІБУКІ В ОСВІТІ»

Песик хібукі це терапевтична іграшка, яка була розроблена в Ізраїлі в 2006 році під час другої Ліванської війни. Кожен елемент іграшки має терапевтичний ефект. Вушка довгі, це для того, щоб дітки могли в укритті або під час тривоги ось так закрити свої вушка і не чути гучних звуків. 

Улянка, отримавши іграшкового песика, з ним нерозлучна. Каже, з таким другом – нічого не страшно. 

УЛЬЯНА, УЧЕНИЦЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №9

Сподобалася, відчуття добре. Я його назвала Тьома. 

Черкаських учнів розважали не лише іграшкові собаки, а й справжні. Дітей познайомили із службовим поліцейським псом Титаном. 

В умовах постійних повітряних тривог для дітей важливе психологічне розвантаження. Коментує директор черкаської школи. Особливо терапевтична іграшка хібукі знадобиться під час перебування класів в укриттях. Граючись, дитина може показати психологам чи педагогам, що її турбує і чого не вистачає. 

СЕРГІЙ ДІДЕНКО, ДИРЕКТОР ЧЕРКАСЬКОЇ ШКОЛИ №29

Важливо, бо діти, спілкуючись із даною іграшкою, демонструють свої страхи. Що їх більше всього хвилює, навіть не усвідомлюючи того. Чи то обімає його, чи то хібукі має його сам обіймати. 

хібукі

«Хібукі» з івриту означає «обійми». Віднині черкаські педагоги зможуть використовувати песика-терапевта на уроках та виховних заходах. Куратори проєкту постійно прагнуть забезпечити іграшкою якомога більше українських дітей. 

YouTube video player

ВАЛЕРІЯ ШИНКАРЬОВА, КУРАТОРКА ПРОЄКТУ «ХІБУКІ В ОСВІТІ»

Ця іграшка для дітей безкоштовна, але ми шукаємо постійно донати, щоб придбати ці іграшки. На території України фабрика у місті Дніпро отримала ліцензію і авторське право на відшиття цих іграшок. Таким чином Ізраїль підтримує наших українських виробників.

Читайте також:

«ЧЕЛУАШ» відвідали ліцеїсти: щоб побачити, як працює техніка (ВІДЕО)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version