Черкаські медикині пройшли навчання у Польщі: переймали досвід і ділилися власним(ВІДЕО)

Медикині Центру екстреної допомоги Черкаської області повернулися із навчань у Польщі. Тренінги відбулись під патронатом першої леді Польщі Агати Корнгаузер-Дуди та першої леді України Олени Зеленської. Заняття були як теоретичні, так і практичні. Інформує власкор ВІККА.

АЛЬОНА САМОЙЛОВА, ЛІКАРКА З МЕДИЦИНИ НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ НА ЧЕРКАСЬКІЙ СТАНЦІЇ ЕМД

Практичні навички у розширених реанімаційних заходах, лікуванні педіатричного пацієнта. Дуже цікаво було сортування і евакуація з поля бою, це було наближено до реальних подій і евакуація пацієнтів.

екстренка

Тренінг проводили інструктори Польської служби санітарної авіації та Варшавського медичного університету. Усього навчання пройшли 90 медикинь з 17 областей України. Серед них – лікарки та фельдшерки із Черкащини.

ДАРИНА ГЕРАЩЕНКО, ФЕЛЬДШЕРКА З МЕДИЦИНИ НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ НА ЧЕРКАСЬКІЙ СТАНЦІЇ ЕМД

Важко перші дні було зрозуміти мову, але як ми жартували, мова у медиків одна : бачиш, стаєш і робиш». Вчилися тампонувати рани, накладати джгути, евакуювати потерпілих із поля бою, ці навички дуже важливі, тому що маючи таку ситуацію в Україні, ми повинні це вміти робити.

Медикині відзначають: відповідні вміння вони вже мали. Але завжди корисно відпрацювати навички на практиці та дізнатися щось нове.

АННА ГЕЙКО, ЛІКАРКА З МЕДИЦИНИ НЕВІДКЛАДНИХ СТАНІВ НА ЧЕРКАСЬКІЙ СТАНЦІЇ ЕМД

Для мене було нове методи евакуації пацієнтів з бойової зони, з червоної зони. Тобто, навички в нас були, але нам показали, як легше, краще, краще для пацієнта. Для того, щоб не пошкодити їхнє майно.

екстренка

Фахівчині не лише переймали досвід, але й ділилися власним. Полякам було цікаво дізнатися, як українські колеги працюють в умовах повітряних тривог та загроз обстрілів.

ОЛЕНА БІЛАН, СТАРША ФЕЛЬДШЕРКА СМІЛЯНСЬКОЇ СТАНЦІЇ ЧЕРКАСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЕМД ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ

Польським колегам було дуже цікаво, як ми працюємо у випадку масових уражень, як ми плануємо сортування, як ми розгортаємо свої сортувальні майданчики. Хто в нас сортує цих потерпілих. Яка у нас співпраця зі службами ДСНС та поліції.

Дивіться також:

Охоронець і друг родини: у Черкасах провели виставку німецьких вівчарок (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x