НовиниЧеркаси«Черкаські Мавпи-Дніпро» розпочали домашній бабл з перемоги

«Черкаські Мавпи-Дніпро» розпочали домашній бабл з перемоги

-

«Черкаські Мавпи-Дніпро»  здобули перемогу над Прикарпаттям-Говерлою в перший день домашнього баблу регулярного чемпіонату Суперліги Favbet з рахунком 74:68, інформує сайт “Черкаських Мавп”.

На майданчику точилась рівна боротьба, де максимальна перевага однієї з команд не перевищувала 6 очок. Кожна команда використовувала свої сильні сторони – Говерла завантажувала трисекундну зону і переважала суперника за підбираннями, тоді як Черкаські Мавпи непогано бігли у швидкі відриви і набирали очки після втрат суперника. Ну і важливим фактором стало влучення з-за дуги господарів – загалом 11 триочкових при 13 забитих двоочкових.

В перших трьох чвертях лідер змінювався 15 разів, а ось останню чверть краще провели «Черкаські Мавпи-Дніпро», які почали десятихвилинку ривком 5:0 і потім утримували перевагу. За 1:38 до кінця Чугунов триочковим зрівняв рахунок 66:66, але господарі відповіли трьома з фолом і реалізованим штрафним Марченко, що стало ключовим моментом кінцівки.

Саме Кирило Марченко став найрезультативнішим в матчі, набравши рекордні в кар’єрі 28 очок, по 12 очок у Буна та Далкорта. У «Прикарпаття–Говерли» всі гравці старту набрали 10+ очок.

Сьогодні, 25 січня,  «Черкаські Мавпи-Дніпро» зустрінуться з «Політехнікою-Галичиною». Початок о 18-00.