Черкаська ОВА підписала меморандум із YouControl

При ОВА запрацювала робоча група «Прозорість і підзвітність». У межах цієї ініціативи на рівні області підписано меморандум із YouControl. Про це повідомив начальник обласної військової адміністрації Ігор Табурець на брифінгу в медіацентрі.

Ігор ТабурецьЦя компанія розробляє сервіси на основі відкритих даних. Також це однойменна аналітична онлайн-система для бізнесової аналітики, конкурентної розвідки та перевірки контрагентів. Вона дозволяє не лише отримати інформацію про компанію або ФОП із понад 180 державних реєстрів, а й проводити аналіз декларацій і публічних закупівель.

– Така співпраця допоможе ОВА ефективніше перевіряти учасників публічних закупівель і запобігати можливим правопорушенням, – пояснив Ігор Табурець. –  Водночас із партнерами ми домовились вживати спільних зусиль у сфері здійснення контролю за належним використанням коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії. А також – виявлення потенційних і реальних інформаційних загроз у сфері національної безпеки та оборони.

Принагідно начальник ОВА зауважив, що всі витрати мусять бути під особистим моніторингом керівників районів і громад.

– Це безумовна вимога нашого суспільства, – наголосив він. –  На Черкащині не місце подвійним стандартам. Кожен має працювати винятково на Перемогу.

Довідково:

робочу групу «Прозорість і підзвітність» створено при Черкаській ОВА як додатковий інструмент контролю та комунікації. До її складу увійшли, зокрема, представники правоохоронних органів Черкащини.

Дізнатися більше про публічні закупівлі ОВА і підвідомчих установ можна на сайті у розділі https://ck-oda.gov.ua/publichni-elektronni-zakupivli/

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x