Черкаська галерея проводить “тихий” аукціон, щоб зібрати на дрони (ВІДЕО)

Енергія мистецтва. У Черкасах Арт-галерея Склад №5 спільно з черкаським художником Олександром Шепеньковим оголошує тихий благодійний аукціон. Повідомляє власкор ВІККА

Олександр Шепеньков

ОЛЕКСАНДР ШЕПЕНЬКОВ, ХУДОЖНИК

Основа благодійність. Бо я не жалію того, що зробив. Зроблено за півтора місяця, в можливостях цієї галереї. Дали можливість, я наробив, зробив, просто підтримати те, що зараз от потрібно. Навіть від фуршету відмовились. Краще вже купити той снаряд, кулю на даному етапі, це потрібніше ніж щось інше.

Олександр Шепеньков

Митець презентував 30 робіт. Кожну можна придбати в рамках аукціону. Мінімальна ставка – 100 гривень. Аукціон назвали «тихим», бо він проходить не публічно. Протягом визначеної кількості днів кожен охочий може робити ставки як у реальному так і віртуальному просторі. 

ОЛЕКСАНДР ЧОРНОВОЛ, ОРГАНІЗАТОР ВИСТАВКИ 

Ми 13 жовтня залили вже роботи і люди вже почали ставити ціни, там є роботи які вже за 1000 гривень люди готові придбати.

Усі виручені кошти підуть на дрони. Черкаський Інститут Міста разом з розробниками та інвесторами заснували ТОВ «Черкасидронбуд», виробляє для потреб сил оборони. 

Черкасидронбуд

АННА САКУН, ПРЕДСТАВНИЦЯ ЧЕРКАСЬКОГО ІНСТИТУТУ МІСТА 

Я тримаю в руках розробку Черкасидронбуд, це дрон «колій». Єдине що тут на ньому не всі необхідні елементи присутні. Саме на будівництво цих дронів будуть збиратися кошти на підтримку спільноти ФПВІ, та підтримку технарів школи пілотування. 

Результати аукціону буде оголошено 28 жовтня на закритті проєкту. Художні твори, які не продадуть, організатори обіцяють публічно знищити.

Дивіться також:

У Черкасах жінок безкоштовно навчають прийомів самозахисту (ВІДЕО)

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x