Жителя Черкас суд зобов’язав прочитати 6 книжок про війну росії проти України

Жителя Черкас за розміщення допису в мережі Фейсбук, який був визнаний таким, що закликає до насильницької зміни влади в Україні, засудили і зобов’язали прочитати шість книжок про війну росії проти України.  Таким є рішення Придніпровського районного суду Черкас

У листопаді 2022 року черкащанин розмістив на своїй сторінці в мережі Фейсбук наступний пост: «Керуючись правами наданими нам Конституцією України: на тлі систематичної зради національних інтересів, повсякчасної узурпації влади, тотальної корупції та кумівства, непрофесійного виконання посадових обов`язків, яке призвело до зовнішньополітичної, та економічної кризи, зростання цін та падіння рівня добробуту громадян народ України згідно з ст. 5 Конституції України має повне право на дочасну зміну влади, для збереження Конституційного ладу! Геть злочинну владу! Антинародний режим під трибунал. ІУДА. Ст. 5 КУ гарантує право на повстання, через узурпацію влади. Армія з народом? Прошу військових згадати присягу!».

Цей пост був визнаний таким, що закликає до повалення влади в Україні. Черкащанина затримали, вручили підозру, а справу передали в суд. Придніпровський районний суд м. Черкаси засудив його на 1 рік умовно. Проте зобов’язав прочитати 6 книжок про війну росії проти України. Щодо кожної книги визначені строки. Чоловіка зобов’язали написати і здати  до уповноваженого органу опис своїх вражень від прочитаного обсягом не менше 150 слів.

А саме:

–  «Ізоляція. Таємні в’язниці Донбасу в оповідях врятованих від тортур та смерті»;

– «Зима наближається»;

– у «Євразійський розлам: Україна в добу гібридних викликів» ;

–  «Україна в епоху війномиру»;

–  «На щиті. Спогади родин загиблих воїнів. Донецький аеропорт»;

–  «24.02. Щоденник Війни», автор: А. Мероник.

Читайте також:

Військовий із Христинівщини загинув в боях за Україну

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x