НовиниКриміналДва підприємства з Київщини забруднювали річку Рось, що протікає...

Два підприємства з Київщини забруднювали річку Рось, що протікає Черкащиною

-

- Advertisment -

Екологічна інспекція провела перевірки підприємств, які впливають на екологічний стан річки Рось, яка тече у межах Київської, Вінницької та Черкаської областей. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція столичного округу.

Небайдужі мешканці у 2023 році зібрали 25 тисяч голосів до Петиції про порятунок річки Рось. Після її розгляду Президент доручив уряду розібратися із проблемою довкілля.

Тому  Міндовкілля створило Міжвідомчу робочу групу, яка має займатися  оздоровленням та відновленням р. Рось. Таким чином група провела чотири виїзні наради в областях, де протікає ця річка.

Державна екологічна інспекція Столичного округу провела перевірку 34 суб’єктів господарювання, діяльність яких може впливати на стан Росі. Але вже зараз, за результатами попередніх перевірок у серпні-жовтні 2023 року, є невтішні висновки.

Інспекція встановила, що два підприємства скидали в річку води з перевищенням норми забруднюючих речовин. Ними виявилися:

– ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА», у період з 1.08.2023 по 11.08.2023 скидали води з перевищенням нормованих значень гранично допустимих скидів (ГДС) занечищувальних речовин по азоту амонійному та завислим речовинам.

– ТОВ КП «МИРОНІВКАВОДОКАНАЛ» у період з 27.09.2023 по 10.10.2023 здійснювали скид води з перевищення нормованих значень ГДС по азоту амонійному, фосфатам, ХСК, хлорид-іонам та БСК.

Ці об’єкти господарювання вже понесли відповідальність за шкоду.

«Обидва підприємства відшкодували збитки за завдану шкоду водним ресурсам за претензіями Держекоінспекції Столичного округу», — йдеться у повідомленні.

Читайте також на сайті vikka.ua

  • На Черкащині річка Рось в районі Стеблівської ГЕС та міста Корсуня вже зацвіла. Місцеві активісти і журналісти зафіксували зниження рівня кисню у воді. Про це повідомила місцева журналістка Галина Добровольська-Погрібна на своїй сторінці в мережі Фейсбук.
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Уманщині місцевий підприємець постане перед судом за службову небдалість

На Уманщині завершили досудове розслідування у справі щодо невиконання службових обов'язків підприємцем у селі Дмитрушки. Про це повідомляє Уманське...

У Черкасах з’явився простір для дозвілля дітей та підлітків

У Черкасах відкрили "Простір, дружній до дітей, молоді та сімей". Урочисте відкриття відбулося 1 березня. Повідомляють на ПроВсе. Простір створили,...

Цікаве:

Страхування дітей: що це і як працює?

Страхування — це поширений наразі вид захисту. Його використовують...

Комп’ютерна томографія хребта — надійний метод діагностики

Комп’ютерна томографія хребта — це один із найінформативніших методів...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x