«Вусопад» у Черкасах: медики закликають чоловіків пройти огляд (ВІДЕО)

Завідувач відділу урології, нефрології та трансплантації нирки Черкаського клінічного онкологічного центру Роман Мурару-Бурлеску оглядає свого чергового пацієнта. Миколі Дмитровичу видалено злоякісну пухлину передміхурової залози. Каже, операція пройшла безболісно, а реабілітаційний період триває за протоколом і по плану.

Він уже незабаром збирається покинути лікувальний заклад і повернутися до свого звичного життя. Каже головне вчасно звернутися до лікаря.

МИКОЛА ДМИТРОВИЧ, ПАЦІЄНТ ЧЕРКАСЬКОГО  КЛІНІЧНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО  ЦЕНТРУ

Збираюся додому. Родина чекає. Мені 69 років. Люблю працювати. Садочок , город. Поїздки. Хоча б у Закарпаття їздити. На самому ділі це не так страшно. Страшно коли запущено.  

За словами Романа Морару-Бурлеску, така патологія діагностується досить легко. Достатньо огляду уролога та аналізу крові. Втім, цей вид онкології є проблемою для нашого суспільства. Рак передміхурової залози посідає перше місце серед онкологічних захворювань чоловіків у Черкаській області. Пік захворюваності припадає на 65 років. Роман Морару-Бурлеску запевняє, що за вчасного виявлення хворобу лікувати легше. Для цього достатньо як лікарського досвіду, так і відповідного обладнання. Медик  закликає чоловіків бути уважним до свого здоров’я.

РОМАН МОРАРУ- БУРЛЕСКУ, ЗАВІДУВАЧ ВІДДІЛУ УРОЛОГІЇ, НЕФРОЛОГІЇ ТА ТРАНСПЛАНТАЦІЇ НИРКИ ЧЕРКАСЬКОГО КЛІНІЧНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ЦЕНТРУ

Чоловікам кажуть, ти маєш бути сильним ти маєш терпіти і у чоловіків немає культури медичної у розрізі проходження медичних оглядів. Не треба соромитися медичних оглядів, не треба соромитися відвідувати лікаря – уролога. Вся проблема у цьому захворюванні, що вона на ранніх стадіях ніяк себе не проявляє.

У ЧЕРКАСЬКОМУ  КЛІНІЧНОМУ  ОНКОЛОГІЧНОМУ  ЦЕНТРІ нагадують , що за направленням сімейного лікаря обстеження на онкологічне захворювання можна пройти безкоштовно.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x