НовиниБезпекаЗа тиждень до "Гвардії наступу" доєдналися 160 черкаських добровольців:...

За тиждень до “Гвардії наступу” доєдналися 160 черкаських добровольців: хто вони? (ВІДЕО)

- Advertisment -

26-річний доброволець Максим за фахом юрист. Раніше працював у Службі безпеки. Зараз вирішив обороняти країну. Ухвалив рішення стати частиною масштабної «Гвардії наступу». Для себе обрав бригаду «Сталевий кордон». Журналістам vikka.ua розповідає, що 2 роки проходив службу у лавах прикордонників.

“Поклик власний і так як в мене був досвід служби на службі в ДПСУ, проходив ще службу строкову в рядах ДПСУ на західному кордоні і вирішив приєднатись, бо я вважаю це покликом кожного громадянина свідомого в першу чергу”, – зазначає доброволець Максим Гутерчик.

Таких, як Максим, на Черкащині близько 160. Рівно стільки добровольців доєдналися до «Гвардії наступу» у області за тиждень. По всій країні таких охочих вже більше 30 тисяч. Бригади розпочнуть виконувати бойові завдання лише після підготовки.

“Кількісні показники умовно кажучи це не в основі формування бригад. Ми говоримо про якість, оскільки кістяком зазначених бригад, це практично на даний час в нас 8 бригад. Кістяком зазначених бригад будуть саме бойові командири. Поповнюватися вони будуть саме добровольцями”, – зазначив голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Охочі можуть самостійно обрати бригаду, до якої вступати. Всього їх створили 8. Це «Лють», «Сталевий кордон», «Рубіж» і навіть «Азов». Чекають тут лише добровольців з мотивацією.

“Це ні в якому випадку не відноситься до мобілізаційних процесів, тобто це не відноситься до етапу вручення повістки чи до етапу проходження служби в Збройних силах України, тому що формування і поповнення наших резервів відповідно для Збройних сил України – це зовсім інший напрям, який діє паралельно”, – додає Ігор Табурець.

Щоб доєднатися до «Гвардії наступу», можна заповнити анкету на сайті або прийти до відділення ЦНАПУ. Для нових підрозділів бойовий досвід не важливий, а от фізична підготовка обов’язкова. Середня освіта та вік від 18 до 55 років – також важливі критерії до добровольців.

Начальниця сектору кадрового забезпечення черкаської поліції Оксана Сенченкова додає: “Після оформлення анкети передається кандидатом пакет документів. Після пакету документів кандидат повинен пройти тестування, після чого військову лікарську комісію і успішно скласти фізичну підготовку”.

Головним завданням новостворених бригад буде звільняти окуповані території. Тому чекають у лавах лише патріотів, які готові боротися за країну до перемоги.

 

Читайте також:

Субсидії за комунальні послуги нараховуватимуть споживачам адресно.  Вже з лютого їх не вноситимуть до платіжок.

 

Приєднуйтеся до телекомпанії ВІККА:

Читайте новини на сайті: https://www.vikka.ua

Підписуйтеся на Telegram: https://t.me/vikka_news

Коментуйте в Facebook: https://www.facebook.com/TelekanalVIKKA

Дивіться в Instagram: https://www.instagram.com/vikka_tv

Підтримайте донатами: А-банк 5375235110071785

Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

На Золотоніщині рятувальники ліквідовують масштабну пожежу: горить 100 га

3 травня об 11:15 до Центру управління в надзвичайних ситуаціях надійшло повідомлення про пожежу очерету у селі Коробівка. Через...

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим житлом вимушено переміщених осіб. Про це розповіла начальниця відділу обслуговування...

Цікаве:

Компенсація тим, хто надав житло переселенцям: як працює програма «Прихисток»

Програма «Прихисток» передбачає надання компенсації за безоплатне забезпечення  тимчасовим...

Чи вплинуть весняні заморозки на урожай на Черкащині – коментар агронома

Нестабільна весняна погода внесла свої корективи в плани аграріїв...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас