Житло для черкащан стало доступнішим завдяки іпотечному кредитуванню (ВІДЕО)

Услід за комунальними платежами, ціни на квартири у Черкасах полізли в гору. Придбати власне життя – невтілена мрія багатьох містян. Та завдяки "ПриватБанку" її можна реалізувати. Працівники структури пропонують вигідне іпотечне кредитування на житло первинного й вторинного ринку Черкащини.

Володимир Ридван, керівник бізнесу "Споживче кредитування" Черкаської філії "ПриватБанку": "Придбати квартиру, користуючись послугою іпотечного кредитування, можуть громадяни України від 21 до 60 років на момент закінчення строку дії кредиту. Умови програми – прості. Максимальний термін кредитування до 20 років. При цьому не існує будь-яких обмежень, штрафних санкцій за дострокове погашення. Ми пропонуємо оформлювати своїм клієнтам максимальний кредит на 20 років, при цьому, якщо вони погасять кредит за один рік, то вони сплатять відсотки тільки за один рік користування кредитом".

Не має такий кредит і мінімального терміну. Клієнт може оформити його як на 1-2, так й на 10 років. Штрафів за дострокове погашення теж немає. Черкащани мають змогу оформити кредит на максимальний термін, а сплатити його в будь-який момент. Сьогодні іпотечне кредитування здійснюється за зниженими ставками: новобудови – 17,9%, вторинний ринок житла – 19,9%".

Володимир Ридван, керівник бізнесу "Споживче кредитування" Черкаської філії "ПриватБанку": "Перший внесок мінімальний від 25% від вартості нерухомості. 23 жовтня була достатньо знижена відсоткова ставка за користування кредитом усього 19,9% за кредити на вторинному ринку. Подати кредит на іпотечний кредит у "ПриватБанку" ви можете через сайт "ПриватБанку" крапка юа. Вказавши там свій контактний мобільний телефон та своє ПІП або звернувшись у будь-яке відділення "ПриватБанку".

Для того, аби взяти іпотеку, потрібно заповнити заявку на сайті pb.ua, лишивши свій контактний номер. Або звернутись до співробітника будь-якого відділення. У "ПриватБанку" знайдуть відповіді на всі Ваші питання й допоможуть підібрати оптимальний варіант. Рішення про видачу кредиту на придбання квартири приймається протягом доби. До того ж, банк бере на себе всі юридичні турботи та допомагає оформити всі необхідні документи. Також "ПриватБанк" пропонує ще одну вигідну для містян програму "Авто у розтрочку".

Володимир Ридван, керівник бізнесу "Споживче кредитування" Черкаської філії "ПриватБанку": "Клієнт може обрати будь-який новий автомобіль, з будь-якого автосалону України, або будь-який вживаний автомобіль на вторинному ринку, на авто ринку, у свого знайомого. Необхідно заповнити заявку на сайті "ПриватБанк".юей. Або звернутися до будь-якого співробітника "ПриватБанку". При цьому. Якщо ви користуєтеся послугами "ПриватБанку" рішення по вам приймаєтьяс всього за 1 хвилину. Була значно знижена відсоткова ставка за програмою "Авто у розтрочку. Зараз вона сладає усього 18% по новим автомобілям і 23,9% за вживані автомобілі".

За умовами кредитування мінімальний аванс становить 10% від вартості автомобіля. Рішення про надання кредиту на придбання автівки у "ПриватБанку" приймають протягом кількох хвилин з моменту звернення клієнта. А вже через декілька днів людина може отримати ключі від власного автомобіля.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут