«УкрСиббанк» відчиняє двері позитивним змінам у Черкасах

«УкрСиббанк» відчиняє двері позитивним змінам у Черкасах. Відразу чотири відділення нового європейського формату «УкрСиббанк BNP Paribas Group» з’явились у нашому місті. Головні принципи їхньої роботи – прозорість, безпека та надійність.

Олег Богатирьов, начальник Черкаського управління «УкрСиббанку» BNP Paribas Group»: «Наш слоган: это банк позитивных изменений. Вот эти изменения пришли в Черкассы. Доброжелательность. Прозрачность. Ее сложно не заметить в нашем отделении. Я бы сказал, что это самое главное и отмечает европейский подход. «УкрСиббанк» – это настоящий европейский банк, который присутствует в Черкассах. Это упор на качество, упор на сервис и упор на инновации».
У відділеннях «УкрСиббанку» між клієнтом і працівником немає будь-яких бар’єрів. Тут запропонують повний перелік продуктів і послуг. Завдяки наявності міні-банку – так званої зони самообслуговування – клієнти 24 години на добу 7 днів на тиждень можуть здійснити безліч операцій. Навіть погасити кредит або поповнити депозит.
Валерій Сіроштан, начальник роздрібного бізнесу Дніпропетровського департаменту «УкрСиббанку «BNP Paribas Group»: «Мы входим в пятерку банков, которые лидируют в Черкасской области. Клиентский портфель на сегодняшнее время у нас составляет 31 тысячу физических лиц, 2300 юридических лиц. Мы каждому можем предложить определенные продукты. К каждому подходим индивидуально».
«УкрСиббанк» у Черкасах уже 16 років. Увесь цей час не припиняє приємно дивувати своїх клієнтів. Для них завжди є цікаві акції та незабутні подарунки. Такі чекають на клієнтів і в День закоханих. Це справжній французький сніданок з «УкрСиббанком», на якому гостям, окрім ласощів, вручать приємні сувеніри з Парижа.

Олег Богатирьов, начальник Черкаського управління «УкрСиббанку «BNP Paribas Group»: «Я Вас приглашаю. День Валентина – это европейский праздник. Мы проводим французский завтрак. Можно прийти, в домашней обстановке выпить чашечку кофе, съесть круассан и узнать больше о банке, о тех продуктах, которое мы предлагаем. Мы проводим акцию для всех вновь пришедших в наш банк. У нас «Персональный план обогащения» – +5% мы даем к той ставке, которая существует. И можно оформить депозит на 2% увеличенный к ставке, которая есть».
Акція триватиме з 14 до 20 лютого. Відчути шарм французького сніданку разом із «УкрСиббанком» можуть усі охочі. Вас чекають за адресами: бульвар Шевченка, 239; вулиця Гагаріна, 77; бульвар Шевченка, 218/220 і вулиця Сумгаїтська, 39.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net