У Черкасах запрацював найбільший ювелірний супермаркет в регіоні "Укрзолото" (ВІДЕО)

Велике відкриття у Черкасах. У місті запрацював найбільший ювелірний супермаркет у регіоні "Укрзолото". Він гучно та гостинно відчинив свої двері просто у "Будинку торгівлі" за адресою бульвар Шевченка, 207. Це перший представник ювелірної мережі в місті площею майже 190-то квадратних метрів. Асортимент "Укрзолота" непорівняний з існуючим ринком прикрас міста Черкаси.

Вікторія Макаренкова, менеджер з оренди: "Наша мережа постійно розширюється і сьогодні ми відкрили 19-ий ювелірний супермаркет у самому центрі міста Черкаси. До сьогодні ювелірні супермаркети "Уразолото" успішно працюють в 10 містах України. І ми раді представити великий асортимент якісних прикрас жителям вашого міста".

Із нагоди відкриття "Укрзорлото" підготувало для своїх клієнтів чимало цінних подарунків та розіграшів. Перші 100 покупців, які придбали товари на суму від двох тисяч гривень, отримували діаманти у подарунок. Й тішилися ювелірними придбаннями.

Аліна, покупець: "Дуже гарний вибір, є з чого вибрати і ціни теж гарні".

Дмитро, покупець: "Ми знали, що ми плануємо купити. То ми поки що підбираємо гідний варіант. Який сподобається дівчині, звісно ж. Якість обслуговування нас радує. Звісно, хочеться повернутися. Тут гарно, престижно".

Вікторія, покупець: "Вибір дуже гарний, обслуговування теж хороше. Ціни адекватні".

Активним гостям організатори вручали подарункові сертифікати різного номіналу та картки лояльності "Голд", що дозволяють скуплятися у ювелірній мережі "Укрзолото" з 10% знижкою. А ще учасники отримували різні цінні подарунки.

Альона, покупець: "Неочікувано було. Ми випадково кинули анкету і так неочікувано вийшло, що витягнула подарунок. Ціни доступні, дуже влаштовує ставлення продавців. Кваліфіковано допомагають, розповідають".

За 19-ть років існування компанія зайняла лідируючі позиції, завоювавши серця більше одного мільйона постійних клієнтів. У магазинах компанії представлена продукція більше трьох сотень брендів-партнерів.

Ірина, покупець: "Я думала, що це тільки один асортимент "Укрзолота", а тут ще дуже багато марок. Дуже приємна дівчина. Ми обирали сережки дитині. Дизайн мені подобається дуже. Мені подобається те, що можна зайти і з торгового центру, і з вулиці".

Тамара, покупець: "Собі купила обручку обручальну. Ціна хороша. Можна сказати, що дешевша ніж в деяких наших черкаських магазинах". Організатор кажуть: таке різноманіття дозволяє заявити, що колекція товарів "УКРзолота" – найбільший асортимент ювелірних прикрас у країні.

Вікторія Макаренкова, менеджер оренди: "Компанія "Укрзолото" – це традиційно широкий вибір виробів із золота та срібла, висока якість обслуговування, програма лояльності для постійних покупців і цінова різноманіття. Ми заслужили довіру понад мільйона покупців по всій країні і сподіваємося бачити жителів міста Черкаси серед наших постійних клієнтів".

Представники мережі переконують: "Укрзолото" – це ювелірне ім’я країни. І знайомство з ним, приємно потішить черкащан як асортиментом, так і доступними цінами.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут