«ПриватБанк» став платіжним партнером «Wargaming»

10 жовтня 2013 «ПриватБанк» і виробник популярних онлайн-ігор, компанія «Wargaming», підписали угоду про співпрацю, результатом якої стала можливість мільйонам користувачів ігри «World of Tanks» легко та без комісій поповнювати свої ігрові акаунти банківськими картами через інтернет-платежі й готівкою.

«Ця угода – ще один крок щодо поліпшення наших ігрових сервісів, і ми раді тому, що змогли знайти такого надійного партнера, як «ПриватБанк». Упевнений, наша співпраця буде довгою і плідною», –говорить Левон Григорян, генеральний менеджер «Wargaming» на території СНД.

«Можливість просто та швидко поповнювати ігрові акаунти – це те, чого завжди чекала ціла армія шанувальників онлайн-ігор, – каже заступник голови правління «ПриватБанку» Олександр Вітязь. – Ми з «Wargaming» зробили сервіс оплати швидким і зручним. Тепер не потрібно витрачати час на пошук платіжного сервісу, а гроші на всілякі комісії».

Поповнити свій аккаунт «World of Tanks» компанії тепер можна за допомогою пластикових карт в інтернеті або в мобільних платіжних додатках. Послуга оплати готівкою і пластиковими картами працює в будь-якому банківському терміналі самообслуговування. Після проведення оплати особистий рахунок користувача поповнюється миттєво. Платіжний сервіс для геймерів працює цілодобово (при цьому банк не стягує комісію за поповнення рахунків).

Про «ПриватБанк»

«ПриватБанк» є одним із найбільш високотехнологічних світових банків. Серед технологій, які впроваджені «ПриватБанком» уперше у світі, – SMS-банкінг (1999 рік), ОТР-паролі через SMS (2000 рік), Р2Р-перекази між картками (2003 рік), «Електронна решта» (2009 рік), «Онлайн-інкасація»(2010 рік) та інші. «ПриватБанк» став одним із перших банків, що запровадив технологію безконтактного обслуговування клієнтів за допомогою QR-кодів. За допомогою QR-кодів клієнти «ПриватБанку» можуть входити в свій аккаунт інтернет-банку, знімати готівку в банкоматах, заправляти автомобіль на АЗС, а також робити й оплачувати замовлення в мобільному меню ресторанів. Сьогодні щотретій клієнт користується послугами банку через інтернет і мобільні додатки.

Про компанію «Wargaming»

«Wargaming» – один із найбільших світових видавців і розробників на ринку free-to-play MMO . Компанія заснована в 1998 році і за цей час встигла із групи ентузіастів перетворитися на міжнародну корпорацію, яка налічує 1200 співробітників по всьому світу, випустила більше 15 ігор. Нині «Wargaming» працює над військовою серією MMO-ігор, присвяченій танковим, повітряним і морським битвам середини XX століття. Флагманський проект компанії, танковий екшен «World of Tanks», устиг завоювати безліч нагород від провідних ігрових видань і стати одним із найуспішніших ММО-проектів. Повітряний «World of Warplanes» входить до списку найбільш очікуваних ММО-релізів, а вихід третього в серії проекту «World of Warships», присвячений військовим кораблям, намічений на 2013 рік.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net