Новини на ВІККАЕкономічні новиниПідбито підсумки конкурсу мікрогрантів "Село: кроки до розвитку" (ВІДЕО)

Підбито підсумки конкурсу мікрогрантів "Село: кроки до розвитку" (ВІДЕО)

-

- Advertisment -

25 переможних сертифікатів на суму до 40 тисяч гривень. У соціальному проекті "Село: кроки до розвитку" підбили підсумки. Із понад півсотні заявок визначили 25 найкращих. Сам проект стартував ще наприкінці квітня. Напередодні всі учасники презентували свої бізнес-плани. Пан Ігор тоді старанно доводив комісії, що саме його козина ферма заслуговує на додатковий фінансовий стимул для розвитку. Дізнавшись про перемогу, зрадів, бо, каже, тепер у його родини з’явився шанс розширити якість та асортимент виробництва.

Ігор Усик, учасник проекту: "Людям не потрібно боятися. Потрібно вірити, мріяти, вірити, що є допомога і в Україні. Не потрібно її шукати десь за морями, вона тут поруч. Просто самому потрібно повірити в себе".

Ініціатором конкурсу соціальних проектів "Село: кроки до розвитку" став "Миронівський хлібопродукт". Учасників шукали у шести районах: Городищенському, Чигиринському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Канівському й Черкаському. Активно долучилися колись жителі східних областей, які вимушені були змінити прописку на черкаську.

Олег Васецький, директор ТОВ "НВФ "Урожай": "Із тих проектів, які були, мене найбільше вразили переселенці з Донецька, із регіону, де йдуть військові дії. Люди, які не опустили рук, у них проблеми. Вони активно намагаються знайти своє місце".

Головними умовами для учасників – була прибутковість задуманого в бізнес-плані. Крім того, відповідно до умов конкурсу, всі заявки повинні були мати вплив на вирішення актуальних проблем села.

Анатолій Рекун, виконавчий директор ЧОГО "Ресурсний центр АНГО": "Такий поштовх дає ще й другу хвилю: тому що ці підприємці потім забезпечать або робочі місця, або навчання в школах, або передачу дару: саджанці, тварини – і це допомагає вже оточуючим. Зробив багатшим себе – допоможи своєму сусіду".

Організатори конкурсу зізнаються: свого часу зрозуміли, що інвестиційної підтримки сіл – замало. Тому взялися за фінансову допомогу прагнень конкретних людей до розвитку.

Альона Кузьменко, директор департаменту зі зв’язків із громадськістю та корпоративної соціальної відповідальності ПАТ "Миронівський хлібопродукт": "Понимая, что многие не могут пойти в банк, взять кредит, для них это нереальные, неподьемные суммы. Мы также понимали, что речь идет о небольших инвестициях. На самом деле, это не миллионы и не сотни тысяч. Для того, чтобы начать свой бизнес многим требуются несколько десятков тысяч гривен. И мы подумали, что мы можем это сделать. Попробовав в прошлом году, мы поняли, что отклик есть и очень большой. Люди, действительно, вдохновляются подобной поддержкой".

Конкурс соціальних проектів на Черкащині, реалізовано вже вдруге. Минулого року було визначено 10 переможців з трьох районів області. І зупинятися на цьому організатори не планують.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
найдавніші
найновіші більшість голосували
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Вікка
Віккаhttp://www.vikka.ua
Ми інформуємо населення про події в місті, області, країні, світі.
- Advertisement -

У небі над Черкащиною збили 5 ворожих БпЛА

Минулої ночі Черкаська область перебувала під повітряною тривогою, проте обійшлося без наслідків завдяки роботі сил протиповітряної оборони. Про це...

У Черкасах евакуювали авто після ДТП через зникнення водія

На вулиці Гоголя в Черкасах сталася ДТП за участю автомобілів Skoda Octavia та ВАЗ 21013. Про це повідомляє пресслужба...

Цікаве:

Гід із покупки чохла для iPhone 15 Pro Max: як не переплатити?

Смартфон iPhone 15 Pro Max — це не просто...

Полична чи підлогова: яку акустичну систему вибрати для домашнього користування

Прослуховування музики та перегляд фільмів вдома — заняття приємні,...
- Advertisement -

ЧитайтеТАКОЖ
Рекомендовано для Вас

0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x