Пенсіонери Черкащини отримали майже 70 мільйонів виплат субсидій на картки ПриватБанку

З березня цього року держава проводить виплати субсидій готівкою на пенсійні картки, навіть без звернення до органів соціального захисту населення.

За березень близько 40 тисяч пенсіонерів ПриватБанку Черкащини отримали свої субсидії, на пенсійну картку, з якої одразу провели оплату комунальних платежів, навіть без відвідування банківських відділень.

"Пенсійний фонд нині надає до банку дві відомості: одна для нарахування пенсії, друга для нарахування субсидії, – пояснює Оксана Крамаренко, керівник Напрямку просування соціальних програм Черкаської філії ПриватБанку. – Субсидія виплачується пенсіонеру у дату виплати пенсії, лише окремою сумою. В тексті SMS-повідомлення буде зазначено, що це субсидія".

Нагадуємо, що випуск та обслуговування пенсійних карток проводиться у ПриватБанку БЕЗКОШТОВНО, зняття готiвки у банкоматах усіх банків на території України без комісії, оплата комунальних послуг в дистанційних каналах (Приват24 та ТСО) та регулярним платежем без комісії, безкоштовне навчання і користування Інтернет-банком Приват24, безкоштовний виклик співробітника і доставка карт за місцем проживання, можливість отримання картки і пенсії за дорученням (отримати можна у сільській раді), зарахування + 7% річних на залишок власних коштів, – це неповний перелік переваг отримання пенсійних виплат на картки ПриватБанку.

Статистика свідчить, що понад 64% (більш як 156 тис.) пенсіонерів, які обслуговуються в банках Черкащини, отримують пенсійні виплати на картки ПриватБанку. Найрозгалуженіша мережа відділень, банкоматів та терміналів надає змогу отримати банківські послуги швидко та зручно, що надзвичайно важливо для людей поважного віку.

ПриватБанк – найбільший український банк, що обслуговує пенсіонерів. Через його карти та рахунки пенсію отримують понад 3,5 мільйонів українських пенсіонерів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x