додому Новини на ВІККА Економічні новини День поля у Поташі (ВІДЕО)

День поля у Поташі (ВІДЕО)

0

Українсько-німецьке свято організували уже всьоме. Усе – за підтримки Німецького аграрного центру в Україні.

Вольфганг Фокк, голова правління Асоціації компаній АМТУ: "Ми отримуємо також дуже значну допомогу від Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини і також організації, які нас підтримують: Вища школа Нюртінген-Гайслінген, університет Хоенхайм, АДТ проект, школа Дойла".

Антьє Фрезе, директор правління відділу міжнародних проектів Федерального Міністерства продовольства та сільського господарства Німеччини: "Нашою коопераційною програмою ми сприяємо різним програмам по всьому світові. Наша мета сприяння цим програмам – це забезпечення довготривалого сільського господарства і гарантування забезпечення світу продуктами. Зараз Україна та Китай – основні країни, яким ми надаємо сприяння".

Новітня техніка у дії. Отаких от машин в Україні лише декілька. За їхньою роботою на свято прийшло подивитися більше тисячі учасників. Представники компанії кажуть: усіх переваги зарубіжної техніки перелічити складно.

Олександр Грідін, генеральний директор компанії Амазоне в Україні: "Оригінальність цих машин в тому, що це продуктивні, економічні машини, дуже зручні у використанні. Якщо взяти Ценіус і Катрос, при їх робочій ширині 7 і 12 метрів – це всього 3 метри при транспортуванні. Треба зважити на те, що їх надійність дуже висока".

Не лише споглядали, а й училися. Цьогоріч на День поля завітали й студенти-агрономи. Переповідають: такого в університеті не побачать. За один день тут дізналися кількамісячну програму.

Іван Марченко, студент-агроном: "Враження дуже високі, дуже подобається тут. Техніки дуже багато, вона дорога, нова. Такого ніде не побачиш".

Німецький аграрний центр уже більше шести років навчає спеціалістів. Усе – власним коштом. Понад півтисячі українських викладачів та студентів уже пройшли перекваліфікацію. В області такому радіють. Просто на святі пропонують новий проект програми співпраці з НімАцом.

Валерій Данилевський, директор департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації: "Я щиро дякую Федеральному міністерству продовольства ті сільського господарства Німеччини за цей проект, який реалізовується на Черкащині і дякую також за підтримку і фінансування проекту, який здійснює Німецький аграрний центр".

Аби обійти усі демонстраційні станції, учасникам знадобилося кілька годин. Натомість кожен міг побачити й доторкнутися до новітніх технологій у сільському господарстві.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version