3 правила, як користуватися кредитною карткою правильно

Фінансовий світ і банківська справа потребують від вас максимальної уважності. Сьогодні кредитна картка з кредитним лімітом — буденний інструмент, який надає користувачам грошову свободу. Завдяки кредитним коштам від Sportbank можна не відкладати покупки, а робити їх, коли хочеться чи треба. Проте є декілька правил, які полегшують користування та рятують від помилок.

Використовуйте пільговий період

Коли ви оформлюєте карту, зверніть увагу, чи пропонує банк пільговий період. Його ще називають грейс-періодом. Це спеціально виділений час, коли ви можете використовувати кредитні кошти без сплати відсотків.

Особливості пільгового періоду:

  • відлік може бути з першої ж витраченої копійки кредитних коштів або з першого дня місяця, що йде після транзакції;
  • термін складає від 1 до 3 місяців — у Sportbank, наприклад, це 62 дні;
  • є мінімальний щомісячний платіж — зазвичай близько 100 грн.

Враховуйте, що при поповненні рахунку через інші банки або термінали гроші можуть затримуватися. Тож не відкладайте до останнього.

Не знімайте готівку з кредитки

Коли ви знімаєте гроші з дебетової картки, зазвичай відсоток за виконання операції відсутній. А от з кредитних карт часто беруть таку комісію, до того ж у великих обсягах. Зазвичай від суми забирають від 5%. Також на кредитних картах рідко на зняття готівки поширюється грейс-період. Тож, щоб уникнути проблем, детально вивчайте умови банку й правила зняття коштів.

Відстежуйте операції онлайн

Не треба після кожної операції записувати витрати в блокнот чи тримати інформацію в голові. Інтернет-банкінг все рахує за вас і надає зрозумілу статистику. Також можна підключити sms-інформування.

Завдяки застосунку від банку ви можете контролювати свої витрати, швидко сплачувати заборгованості. Також тут можна сформувати виписку про витрати тощо. У додатку легко керувати карткою. Наприклад, якщо ви загубили її, у ту ж мить через мобільний застосунок можете її заблокувати, щоб не дати жодного шансу шахраям.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net