Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні розпочнеться вже 15 травня

Завтра стартує тестування. Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні розпочнеться вже 15 травня. Перший іспит для абітурієнтів – хімія. Про деякі особливості цьогорічного ЗНО – далі в сюжеті.

Перед зовнішнім незалежним тестуванням частина українських абітурієнтів пройдуть через металошукачі. Такі заходи передбачені, щоб не дати їм скористатися мобільним телефоном або будь-яким іншим подібним пристроєм.
Ірина Зайцева, директор Центру оцінювання якості освіти: «Спочатку пропонують залишити відповідні пристрої у відведеному місці. Якщо все-таки такий пристрій знайдуть, його пропонують здати. Якщо його знайдуть під час тестування, на жаль, робота буде анульована».
Торік за використання мобільних телефонів близько 200 тестів визнано недійсними.
Ірина Зайцева, директор Центру оцінювання якості освіти: «У Львові в нас був випадок, коли людина вже здавала роботу й у неї задзвонив мобільний телефон, яким вона не користувалася. На жаль, ми були вимушені анулювати роботу».
Близько 20% пунктів тестування оснащено камерами відеоспостереження. Також будуть створені мобільні бригади, які зможуть під’їхати в будь-який пункт.
Багато студентів, які склали тести в минулі роки, нововведення не схвалюють.
Інна Іванченко, студентка: «Я думаю, що це погана ідея, тому що знаю, в кожного, як і в мене, трапляються критичні ситуації, може стати погано».
Михайло Сидько, студент: «Щоб це адекватно реалізувати, потрібні камери схову, щоб ці телефони десь покласти. А ще – потрібний контроль. На цьому етапі, я думаю, це дуже важко».

Зовнішнє незалежне тестування відбудеться із 13 предметів. Від 15 травня до 7 червня 328 тисяч 600 абітурієнтів перевірять свої знання.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net