Журналісти ВІККА-НОВИН перевіряли черкасців на щедрість (ВІДЕО)

Читання книжки і гучні співи. Наші кореспонденти талантами виманювали у черкасців кошти. Так перевіряли містян на доброту. Що ж цього вийшло – дивіться далі.

Катерина Ковбій, кореспондент: "Глибокий капелюх та книжка. Сьогодні перевіряємо черкасців на щедрість. За мету собі поставили зібрати якомога більше грошей. Для чого це робимо – не говоримо."

За порадою у цій "грошовій" справі звертаємось до музиканта Олександра Дубини. Той ще з квітня співами на вулиці збирає кошти на розвиток власного гурту. За кілька місяців, каже, встигнув збагнути секрет вуличного заробітку.

Олександр Дубина, музикант: "Завжди налаштовуватись на те, аби ви змогли дати людям щось добре, світле, красиве, гарне. Якшо цей закон будете виконувати прямо тут на вулиці, то безперечно світ буде іти назустріч вам. І кожна людина, яка буде проходити повз вас хоча б посміхнеться. Це мінімум. А максимум – може кинути Вам якісь гроші."

За хвилину Сашко вже проводить нам майстер-клас. Містяни на вуличного музиканта реагують активно. Але поки – тільки посмішкою.

За кілька хвилин долучаємось до збору грошей. Від музиканта отримуємо ще кілька порад.

Потому гроші збираємо читанням.

Свою проблему розуміємо відразу. Містяни нашого читання майже не чують. Тому і грошей давати не спішать. Ситуацію виправляємо у два голоси.

За кілька хвилин і зовсім входимо в кураж.

Містяни на таку щирість реагують миттєво. У нашому капелюсі нарешті з’являються перші гроші.

Катерина Ковбій, кореспондент: "За годину читання, співання та танцювання ми заробили 16 гривень. Їх ми залишаємо нашому музиканту."

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net